مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8564 -تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1395 -ساعت : 10:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی- استان تهران/ میزبانی موزه ملی ایران از معماران و شهرسازان

چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی- استان تهران/ میزبانی موزه ملی ایران از معماران و شهرسازان

مازندشورا: چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان تهران با مهلت ارسال مقالات برای علاقمندان حداکثر تا ۲۵ آذرماه، ۲۸ و ۲۹ دی ماه در موزه ملی ایران برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان تهران در هشت محور و در سالن همایش‌های موزه ملی ایران برگزار می‌شود.

محورهای چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی شاملِ حوزه های فرهنگی- طبیعی، شهرها و روستاهای تاریخی، منظر فرهنگی و منظر شهری تاریخی، سازه در تاریخ معماری و شهرسازی، باستان شناسی و معماری و شهرسازی، میراث معماری و شهرسازی مدرن، میراث آب و کشاورزی، میراث‌فرهنگی ناملموس و راه‌های فرهنگی و عناصر وابسته است. این کنگره که ابتدا به صورت استانی و به صورت ملی برگزار خواهد شد در بخش استان تهران ۲۸ و ۲۹ دی ماه ۹۵ در سالن همایش‌های موزه ملی ایران برگزار می‌شود.

علاقمندان به شرکت در چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان تهران می‌توانند مقالات خود را حداکثر تا تاریخ ۲۵ آذرماه سال جاری به نشانی تهران، خیابان ۳۰ تیر، پایین تر از خیابان جمهوری، موزه آبگینه، پلاک ۵۹ ارسال کنند.

گفتنی است، محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفته بود که سال جاری (۹۵) کنگره تاریخ معماری و شهرسازی پس از یک دهه تاخیر، ابتدا در سراسر استان‌ها و پس از آن به صورت کشوری برگزار خواهد شد. به گفته این مقام مسئول، خروجی این کنگره‌ها تهیه کتاب آثار تاریخی، طبیعی و فرهنگی در راستای شناخت بهتر استان‌ها در سطح ملی و بین‌المللی است. /

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - معماری - تاریخ - کنگره - تهران - فرهنگی - چهارمین - برگزار - استان - تاریخی - میراث‌فرهنگی - خیابان - استان‌ها - ابتدا - میراث - طبیعی - همایش‌های -

مطالب مرتبط با : چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی- استان تهران/ میزبانی موزه ملی ایران از معماران و شهرسازان
نظر شما در مورد : چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی- استان تهران/ میزبانی موزه ملی ایران از معماران و شهرسازان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها