مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8590 -تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1395 -ساعت : 13:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تکمیل ۲ هزار و ۱۹۶ واحد مسکن مهر در تویسرکان استان همدان

تکمیل ۲ هزار و ۱۹۶ واحد مسکن مهر در تویسرکان استان همدان

مازندشورا: سرپرست اداره راه و شهرسازی تویسرکان از تکمیل و احداث ۲ هزار و ۱۹۶ واحد مسکن مهر در شهرستان تویسرکان خبر داد و گفت: تکمیل این پروژه سه تا چهار سال زمان برده است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، علی‌محمد اصغری در خصوص تکمیل و ساخت واحدهای مساکن مهر در شهرستان تویسرکان گفت: در حال حاضر تعداد ۲ هزار و ۱۹۶ واحد مسکن مهر در این شهرستان احداث شده است.

وی افزود: از مجموع این تعداد مسکن مهر ساخته شده در تویسرکان، یک‌هزار و ۳۸۷ واحد خودمالکی و مابقی آن در قالب تفاهم‌نامه سه‌جانبه و تعاونی تکمیل شده و دارای پایان کار ساختمانی است.

سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان تویسرکان ادامه داد: تاکنون تعداد ۴۸۳ فقره قرارداد اجاره عرصه برای واحدها منعقد شده و ساخت این ساختمان‌ها سه تا چهار سال طول کشیده است.

وی با بیان اینکه خانوارهای خریدار این مساکن به‌صورت صددرصدی در این مساکن سکونت یافته‌اند، گفت: محوطه‌سازی مساکن مهر تویسرکان نیز در خصوص دیوارکشی، ایجاد فضای سبز، احداث جدول و دیوار حائل و آسفالت سازی به‌صورت پنج‌ساله انجام شده است.

 اصغری در مورد هزینه و اعتبار فضاسازی مساکن مهر تویسرکان نیز خاطرنشان کرد: این هزینه‌ها هم از محل یارانه و هم از سوی پیمانکاران با سهم آورده اعضا تأمین شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تویسرکان - مساکن - تعداد - شهرستان - تکمیل - احداث - به‌صورت - شهرسازی - استان - همدان - اداره -

مطالب مرتبط با : تکمیل ۲ هزار و ۱۹۶ واحد مسکن مهر در تویسرکان استان همدان
نظر شما در مورد : تکمیل ۲ هزار و ۱۹۶ واحد مسکن مهر در تویسرکان استان همدان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها