مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8613 -تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1395 -ساعت : 15:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه اندازی سامانه یکپارچه خدمات غیر حضوری در نظام مهندسی البرز

مازندشورا: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز گفت: با راه اندازی سامانه یکپارچه خدمات غیرحضوری مراجعه به سازمان به حداقل خواهد رسید.

مازندشورا:مجربی با نوید تکمیل سامانه جامع نرم افزار الکترونیک سازمان نظاممهندسی ساختمان استان البرز در آینده نزدیک تاکید کرد: پس از راه اندازی اینسامانه ارایه کلیه خدمات ثبت طراحی ، نظارت، آزمایشگاههای تخصصی و سازندگان بهصورت غیر حضوری خواهد بود و تکمیل این سامانه ارتباط مستقیم بین کلیه مهندسان هرپلاک ثبتی برقررا خواهد شد و نظارت سازمان بر حسن ارایه خدمات مهندسی بیش از پیشخواهد بود.

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز با تاکید بر اینکه تلاشمی شود از حضور ناظران مگر در موارد ضروری جلوگیری شود، افزود: بزودی همچنین کلیه امکان واریز تمامیوجوه به سازمان به صورت غیرحضوری ایجاد خواهد شد که این خود گام دیگری در راستایممانعت از مراجعات حضوری و کاهش سفرهای شهری خواهد بود.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز در تشریح این اهداف خاطرنشانساخت: این سازمان به عنوان یکی از پیشروترین سازمان های نظام مهندسی کشور در ارایهخدمات نوین و روزآمد این بار نیز در ارایه خدمات الکترونیک به اعضا و شهروندانپیشگام شده و با هدف گذاری نهایی حذف کامل پروسه مراجعات حضوری و مکاتبات کاغذی، اقداماتاساسی را در این راستا آغاز کرده است.

وی کاهش سفرهای شهری و صرفه جویی در وقت و هزینه عمومی را گامی درراستای اهداف اقتصاد مقاومتی برشمرد که در یکسال گذشته هیات مدیره سازمان با جدیتپیگیر آن بوده اند.

مجربی در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه های سازمان به منظور افزایشاشراف مالکان بر روند ساخت، تصریح کرد: سازمان برای این امر برنامه ویژه ای دارد.وی در تشریح این برنامه افزود: پس از راه اندازی سامانه های اتوماسیون اداری درسالهای گذشته و راه اندازی و تکمیل سامانه گزارشات الکترونیکی در سراسر استان طیسالهای 94 و 95 سازمان در نظر دارد تا حد ممکن ضمن برقراری ارتباط مطمئن ، مستقیمو دایمی مالکان با طراحان، ناظران و مجریان ساختمان، با راه اندازی کارتابل مالکانارتباط الکترونیکی میان این مجموعه را برقرار سازد.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اندازی - مهندسی - سامانه - استان - خدمات - البرز - حضوری - ساختمان - برنامه - ارایه - تکمیل - اهداف - تشریح - گذشته - مالکان - الکترونیکی - سفرهای - مجربی - مراجعات - نظارت - تاکید - ارتباط - ناظران - افزود - الکترونیک -

نظر شما در مورد : راه اندازی سامانه یکپارچه خدمات غیر حضوری در نظام مهندسی البرز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها