دستگاه نظارتی با کانال‌های تلگرامی غیر قانونی برخورد کند

تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1395 - ساعت : 15:23

کد مطلب: 8619 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمدی کیادهی در گفت و گو با مازندشورا:

دستگاه نظارتی با کانال‌های تلگرامی غیر قانونی برخورد کند

اختصاصی مازندشوراکیادهی در ادامه اظهار داشت: از دستگاه‌های امنیتی انتظار داریم با فعالان غیرقانونی در فضای مجازی و رسانه‌ای برخورد نمایند، بنده با فضای باز رسانه‌ای موافقم اما با تخریب و شایعه سازی و اقدامات غیر قانونی، خیر

اختصاصی مازندشورا: پس از انتشار مطلبی در کانال تلگرامی مازندشورا که در آن مدیریت کانال تلگرامی گومش را به یکی از اعضای شورای شهر ساری منتسب کرده بود، محمدحسن محمدی کیادهی در گفت و گو با مازندشورا بیان داشت با توجه به ادعای کانال مازندشورا مخاطین این طور برداشت کرده‌اند که مدیریت کانال تلگرامی گومش منتسب به بنده است که شدیدا تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد: گروهی بی‌نام و نشان که به انتشار مطالب غلط و واهی می‌پردازند اساسا جایگاه قانونی و حقیقی ندارند همچنین نقل قول‌های این کانال تلگرامی از بنده نیز اشتباه می‌باشد. این کانال مصاحبه‌ای از بنده نگرفته است و مصاحبه‌های بنده با رسانه‌ها و نطق‌های در صحن شورا را جمع آوری کرده و منتشر ساخته که بخشی از آنها غلط است از جمله آنکه بیان داشت زلیکانی در ماجرای انتخاب رئیس شورا به منزل بنده آمده بود که اشتباه است و همچنین ادعا کرده است بنده با آقای نفجم تماس گرفتم که در طی ماجرای انتخاب رئیس شورا هیچ تماسی با آقای نفجم نگرفته‌ام.

کیادهی در ادامه اظهار داشت: از دستگاه‌های امنیتی انتظار داریم با فعالان غیرقانونی در فضای مجازی و رسانه‌ای برخورد نمایند، بنده با فضای باز رسانه‌ای موافقم اما با تخریب و شایعه سازی و اقدامات غیر قانونی، خیر.

عضو شورای اسلامی شهر ساری افزود: بنده خود را در جریان عملگرایی می‌دانم اگرچه شاید نسبت به برخی عملکردها و افراد نیز انتقاداتی داشته باشیم که این خود نیز نشان از انتقاد درونی این جبهه دارد.

کیادهی ادامه داد: از سایت وزین مازندشورا و دوست قدیمی خود نیز به شدت 8 ریشتر گلایه دارم!


برچسب ها : #کیادهی #گومش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دستگاه نظارتی با کانال‌های تلگرامی غیر قانونی برخورد کند

*

*


X https://sport45.site/