مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 864 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 مرداد 1393 -ساعت : 00:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توضیح، پیرامون نامه ای که به شماره 29928/1 در دبیرخانه استانداری مازندران ثبت شد

توضیح، پیرامون نامه ای که به شماره 29928/1 در دبیرخانه استانداری مازندران ثبت شد

اختصاصی مازند شورا: برخی حامیان چشم و گوش بسته به جای آنکه از چرایی نگارش این نامه سخن به میان آورند و در پی رفع مسائل مطروحه باشند با انگ های مختلف و ادبیاتی توهین آمیز سعی در منکوب نمودن منتقدین نمودند. حال آنکه نامه کذایی به شماره 29928/1 به تاریخ 9/4/93 در دبیرخانه استانداری مازندران همراه با اسامی امضا کنندگام ثبت شده است.

اختصاصی مازند شورا: 25 مرداد از سوی اعضای ستاد دکتر روحانی در شهرستان بهشهر خبری دریافت شد که تحت عنوان «اعزام هیئت بررسی از سوی نهاد ریاست جمهوری برای تغییرات مدیریتی در مازندران» در این پایگاه خبری منتشر شد دو روز بعد اما اعضای ستاد روحانی در شهرستان بهشهر متن کامل نامه اعضای آن ستاد به رئیس جمهور را برای  این پایگاه خبری ارسال داشتند که تحت عنوان «اقدام عاجل برای تغییرات مدیریتی در استان مازندران و شهرستان بهشهر» در این پایگاه خبری انعکاس یافت. اما برخی حامیان چشم و گوش بسته به جای آنکه از چرایی نگارش این نامه سخن به میان آورند و در پی رفع مسائل مطروحه باشند با انگ های مختلف و ادبیاتی توهین آمیز سعی در منکوب نمودن منتقدین نمودند. حال آنکه نامه کذایی به شماره 29928/1 به تاریخ 9/4/93 در دبیرخانه استانداری مازندران همراه با اسامی امضا کنندگان آن ثبت شده است.

اگرچه پایگاه خبری مازند شورا تلاش نموده است تا نظرات موافقین و منتقدین عملکرد استاندار را پوشش دهد و در این راستا گزارشی دریافتی تحت عنوان «مخالفان استاندار چه كسانی هستند؟» را نیز منتشر نمود اما به دلیل ادبیات توهین آمیز برخی از حامیان استاندار که پیشتر سایر منتقدین نیز از گزند این ادبیات کیهانی مصون نمانده بودند مجبور به حذف این گزارش شده ایم.
 

لذا از مخاطبین محترم این رسانه و اعضای ستاد دکتر روحانی که تلاش گران واقعی انتخابات و نقش آفرینان اصلی در پیروزی گفتمان تدبیر و امید بوده اند پوزش می طلبیم.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تدبیر و امید - بهشهر - روحانی - ربیع فلاح - -

نظر شما در مورد : توضیح، پیرامون نامه ای که به شماره 29928/1 در دبیرخانه استانداری مازندران ثبت شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها