مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 865 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 مرداد 1393 -ساعت : 15:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار سورک هم شهر را ساخت هم شهرداری را!

مازند شورا: با توجه به گذشت بیش از 17 سال از تأسیس شهرداری سورک و بمنظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان و همچنین نظارت و کنترل و ساماندهی بهتر بر امور ساخت و سازها در شهر سورک واحد شهرسازی از واحدهای ساختمانی و فنی مجزا و بصورت واحد مستقل تحت عنوان ((واحد شهرسازی و زیباسازی )) در شهرداری سورک دایر شد

مازند شورا: یکی از اقدامات تسهیل کننده در روند خدمت رسانی به شهروندان در شهرداری ها تشکیا واحد های مجزا در دوایر شهرداری هاست لذا با توجه به گذشت بیش از 17 سال از تأسیس شهرداری سورک و بمنظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان و همچنین نظارت و کنترل و ساماندهی بهتر بر امور ساخت و سازها در شهر سورک واحد شهرسازی از واحدهای ساختمانی و فنی  مجزا و بصورت واحد مستقل تحت عنوان ((واحد شهرسازی و زیباسازی )) در شهرداری سورک  دایر شد. ضمناً آقای  عیسی ولی زاده شهردار سورک طی حکمی آقای مهندس ابوالفضل سبک روح را به سمت سرپرستی این واحد منصوب نمودند.

از وظایف این واحد می توان به هماهنگی و نظارت بهتر بر روند تهیه طرحهای جامع و تفضیلی ( در دست تهیه ) شهر سورک و مسائل طرحهای شهری و اصول شهر سازی و معماری و همچنین برنامه ریزی جهت رعایت ضوابط و دستورالعمل های طراحی و معماری و اصول ایمنی و زیباسازی و مبلمان شهری و ... می توان برشمرد.


 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سورک - میاندرود - عی - -

نظر شما در مورد : شهردار سورک هم شهر را ساخت هم شهرداری را!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها