مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8683 -تاریخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1395 -ساعت : 13:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دو انتصاب در وزارت راه و شهرسازی

با حکم وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت؛

دو انتصاب در وزارت راه و شهرسازی

مازندشورا: طی احکامی از سوی وزیر راه و شهرسازی سید قاسم بی‌نیاز و علی‌بخش رستمی به ترتیب به عنوان رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی منصوب شدند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، طی احکامی جداگانه از سوی عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی سید قاسم بی‌نیاز و علی‌بخش رستمی به ترتیب به عنوان رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی منصوب شدند. متن احکام ابلاغی به شرح زیر است:

جناب آقای سید قاسم بی‌نیاز

سلام علیکم

با توجه به ابلاغ ساختار جدید وزارت راه و شهرسازی و نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت رییس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی منصوب می‌شوید. از خدای بزرگ برای شما آرزوی توفیق دارم.

جناب آقای علی‌بخش رستمی

سلام علیکم 

با توجه به ابلاغ ساختار جدید وزارت راه و شهرسازی و نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان منصوب می‌شوید. از خدای بزرگ برای شما آرزوی توفیق دارم./


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - وزارت - منصوب - تجارب - ارزنده - می‌شوید - توفیق - آرزوی - شهروندان - جنابعالی - مدیریت - علی‌بخش - بی‌نیاز - رستمی - ارتباطات - مدیرکل - اطلاع‌رسانی - عملکرد -

مطالب مرتبط با : دو انتصاب در وزارت راه و شهرسازی
نظر شما در مورد : دو انتصاب در وزارت راه و شهرسازی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها