مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8707 -تاریخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1395 -ساعت : 19:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ریزش ساختمان در تهران باز هم خونين شد

ریزش ساختمان در تهران باز هم خونين شد

مازندشورا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ یک کارگر در حین تخریب یک ساختمان مسکونی خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، در این باره گفت: حادثه ریزش آوار در ساعت ۱۶:۳۶ امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد. ستادفرماندهی آتش نشانان ایستگاه، ۵۵ عوامل آتش‌نشانی را به محل حادثه واقع در پونک خیابان ایران زمین اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی بود که چند کارگر در حال تخریب آن بودند و به یکباره سقف طبقه سوم تخریب شده و بر سر کارگران ریزش کرده است.

ملکی افزود: به دنبال تخریب این ساختمان، دو کارگر افغان که حدود ۲۲ سال سن داشتند تا پیش از رسیدن آتش نشانان از زیر آوار خارج شدند اما دارای مصدومیت بودند. اما یک کارگر در زیر آوار محبوس مانده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به اقدامات آتش نشانان برای خارج کردن کارگر ۲۳ ساله افغان از زیرآوار گفت: عوامل آتش نشانی کارگر را زیر آوار خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند که در بررسی علائم حیاتی مشخص شد که به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

ملکی علت این حادثه را بی احتیاطی حین کار عنوان کرده و گفت: عوامل آتش نشانی پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۱۷:۲۰ به عملیات خود خاتمه دادند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کارگر - حادثه - عوامل - تخریب - نشانان - ساختمان - افغان - دادند - نشانی - آتش‌نشانی - تهران - اشاره -

مطالب مرتبط با : ریزش ساختمان در تهران باز هم خونين شد
نظر شما در مورد : ریزش ساختمان در تهران باز هم خونين شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها