مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8718 -تاریخ انتشار : دوشنبه 10 آبان 1395 -ساعت : 08:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نشست سوم اکسپو میلان/ تحلیل آثار معماری راه‌یافته به نمایشگاه بین‌المللی معماری

نشست سوم اکسپو میلان/ تحلیل آثار معماری راه‌یافته به نمایشگاه بین‌المللی معماری

مازندشورا: نشست سوم اکسپو میلان با هدف تحلیل آثار معماری راه‌یافته به نمایشگاه بین‌المللی معماری در سال ۲۰۱۵، با سخنرانی ندا اکبری و فرخ باور در موزه هنرهای امام‌علی(ع) برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نشست سوم اکسپو میلان در دویست و بیست و چهارمین گفتمان هنر و معماری با سخنرانی ندا اکبری و فرخ باور برگزار می‌شود.

این نشست، طبق روال هفته‌های گذشته در موزه امام‌علی (ع) به نشانی تهران، خیابان ولی‌عصر، بالاتر از ظفر، بلوار اسفندیار، پلاک ۳۵ برنامه‌ریزی شده و زمان‌بندی اجرای آن نیز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ است.

گفتنی است در اکسپو (نمایشگاه بین‌المللی) سال ۲۰۱۵  که در میلان ایتالیا و با موضوع «تغذیه جهانی: انرژی زندگی» برگزار شد ایران نیز شرکت کرد و طرح های معماری خود را به نمایش عموم کشورها گذاشت که در نشست انجمن مفاخر معماری ایران در مورد آنها بحث و تبادل نظر خواهد شد.

همچنین نشست پیشین انجمن مفاخر معماری ایران تحت عنوان تولد معماری دیجیتال با سخنرانی بابک اسلامی عضو بنیاد علمی نخبگان و مدیر پژوهشکده مبنا و مرتضی رهبر پژوهشگر و دکترای معماری دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. /

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معماری - اکسپو - میلان - برگزار - انجمن - مفاخر - بین‌المللی - نمایشگاه - سخنرانی -

نظر شما در مورد : نشست سوم اکسپو میلان/ تحلیل آثار معماری راه‌یافته به نمایشگاه بین‌المللی معماری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها