مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8753 -تاریخ انتشار : دوشنبه 10 آبان 1395 -ساعت : 14:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تهیه طرح جامع و تفصیلی برای همه شهرهای کردستان

مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی کردستان خبر داد:

تهیه طرح جامع و تفصیلی برای همه شهرهای کردستان

مازندشورا: مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی کردستان از تهیه طرح جامع و تفصیلی برای همه شهرهای کردستان طی سه سال گذشته خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، فرهاد لشکری گفت: انجام مطالعات مناسب‌سازی سطح شهر سنندج برای تردد معلولان و افراد کم‌توان جسمی و حرکتی، تهیه طراحی شهری و مناسب‌سازی خیابان انقلاب سنندج از دیگر طرح‌های مطالعاتی در این مورد است.

به گفته لشکری، از دیگر طرح‌های مطالعاتی در این مدت طرح ساماندهی معبر ورودی سطح شهر سنندج به طرف همدان و مطالعه و طراحی بدنه و منظر شهری بلوار بهشت محمدی است.

وی تشکیل کارگروه سیما و منظر شهری در شهرداری سنندج و برگزاری منظم جلسات هفتگی را نیز از جمله اقدامات مدیریت معماری و شهرسازی اعلام کرد و گفت: این الگو سبب هم‌افزایی و حساسیت پذیری بیشتر شهرداری‌ها و سایر گروه‌ها می‌شود.

لشکری اظهار کرد: پروژه‌ها و طرح‌های متقاضیان و پروژه‌های موضعی و موضوعی ابتدا در این کارگروه مطرح و پس از بررسی اعضا نتایج به کمیته سیما و منظر شهری مستقر در اداره کل راه و شهرسازی ارجاع داده می‌شود.

کمسیون ماده پنج باهدف رعایت اصول شهرسازی، بررسی و تصویب نقشه‌های مربوط به شهرسازی با عضویت‌های مختلف از جمله استانداری، اداره کل راه و شهرسازی، میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، سازمان جهاد کشاورزی و شهرداری تشکیل شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - سنندج - طرح‌های - کردستان - لشکری - اداره - کارگروه - بررسی - تشکیل - شهرداری - طراحی - مناسب‌سازی - معماری - مطالعاتی -

مطالب مرتبط با : تهیه طرح جامع و تفصیلی برای همه شهرهای کردستان
نظر شما در مورد : تهیه طرح جامع و تفصیلی برای همه شهرهای کردستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها