مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8785 -تاریخ انتشار : دوشنبه 10 آبان 1395 -ساعت : 19:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جاودانی ، مدیرکل نمونه استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد

جاودانی ، مدیرکل نمونه استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد

مازندشورا: احد جاودانی ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به عنوان مدیرکل نمونه استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شد

مازندشورا: جاودانی بر اساس ارزیابی و بررسی عملکرد مدیران کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول سه سال فعالیت دولت یازدهم و با توجه به میزان تحقق اهداف دولت و برنامه های مصوب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیر نمونه استانی انتخاب شده است .

در متن تقدیر نامه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران آمده است : اعتلای فرهنگ و هنر ایران اسلامی با همت و هدایت مدیران سخت کوش و مسئولیت پذیر و مشارکت عموم فرهیختگان و هنرمندان متعهد امکان پذیر خواهد بود و جای بسی خوشوقتی است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروزه برخوردار از شخصیت های فرهنگی و مدیران اجرایی و تلاشگران عرصه فرهنگ و هنر می باشد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 32 اداره کل دارد که بر اساس ارزیابی های انجام شده مدیران 6 اداره کل استانی شامل مازندران ، بوشهر ،تهران ، خراسان رضوی ،هرمزگان و زنجان به عنوان نمونه انتخاب شدند.

احد جاودانی متولد شهرستان نوشهر در استان مازندران و دارای مدرک کارشناسی ارشد تاریخ تمدن است.

وی سکان هدایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران را از فروردین سال 94 در اختیار گرفت .

جاودانی که مدتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی و زنجان بود ، از نیروهای جبهه و جنگ است که در دوران دفاع مقدس به مدت 20 ماه به صورت بسیجی در جبهه های غرب و جنوب حضور داشته و در عملیات های رمضان ، بدر ، والفجر 6 و والفجر 10 شرکت داشت .


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگ - اسلامی - ارشاد - وزارت - مازندران - مدیران - جاودانی - نمونه - مدیرکل - اداره - استانی - والفجر - دولت - زنجان - ارزیابی - عنوان - هدایت -

نظر شما در مورد : جاودانی ، مدیرکل نمونه استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها