کنفرانس ملی HSE برای نخستین بار در مازندران برگزار می‌شود/ پیگیر ایجاد دبیرخانه دائمی این کنفرانس در مازندران هستیم

تاریخ انتشار : دوشنبه 10 آبان 1395 - ساعت : 16:49

کد مطلب: 8791 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نبیان معاون عمرانی استاندار:

کنفرانس ملی HSE برای نخستین بار در مازندران برگزار می‌شود/ پیگیر ایجاد دبیرخانه دائمی این کنفرانس در مازندران هستیم

مازندشورا: نبیان اظهار کرد: کنفرانس ملی HSE برای نخستین بار در مازندران با حضور مدیران ارشد كشوری در حوزه راه و شهرسازی، تعاون، كار و رفاه اجتماعی و محیط زیست برگزار می‌شود و تا دو سال دبیرخانه آن به صورت موقت در مازندران فعال خواهد بود.

مازندشورا: به گزارش مازندشورا به نقل از کمیته اطلاع رسانی کمیته HSE، جلسه کمیته راهبردی کنفرانس ملی ایمنی، بهداشت، محیط زیست در صنعت ساختمان با حضور مدیران نهادهای مختلف استان و عوامل نظام مهندسی ساختمان مازندران در ساختمان شماره 2 استانداری مازندران برگزار شد و حاضرین به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در راستای بهبود برگزاری این کنفرانس پرداختند.

علی نبیان، با بیان اینکه کنفرانس ملی HSE برای نخستین بار در مازندران با حضور مدیران ارشد كشوری در حوزه راه و شهرسازی، تعاون، كار و رفاه اجتماعی و محیط زیست برگزار می‌شود، گفت: پس از برگزاری این کنفرانس تا دو سال دبیرخانه آن به صورت موقت در مازندران فعال خواهد بود و پس از آن به دنبال این هستیم که دبیرخانه اصلی آن را نیز در مازندران شکل دهیم تا مازندران به‌عنوان دبیرخانه اصلی HSE  کشور باشد.

وی، با بیان ما پیگیر تحقق دبیرخانه دائمی در استان هستیم، افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی استان نیز پیگیر این موضوع هستند تا بتوانیم یک کنفرانس ملی درخور شان را در مازندران برگزار کنیم.

معاون عمرانی استانداری مازندران، زمان برگزاری این کنفرانس ملی را روزهای پنجم و ششم دیماه اعلام کرد و گفت: مکان برگزاری آن در مجتمع نفت محمودآباد خواهد بود که در طی این دو روز کارشناسان مربوطه در 10 محور مهم (بهداشت، ایمنی، محیط زیست، قوانین‌ومقررات، ارزیابی اقتصادی و اجتماعی، ارتقای آگاهی عمومی و... مقالات علمی و پژوهشی مورد نیاز را ارائه می‌کنند.

نبیان، یکی از اهداف مهم و اصلی برگزاری این کنفرانس را  تلاش برای کاهش سوانح و حوادث ناگوار ناشی از کار در پروژه‌های مختلف عنوان کرد و افزود: همه تلاش ما این است که با با برگزاری چنین مراسم‌ها و کنفرانس‌هایی گام‌های مثبت و رو به جلویی در رشد صنعت ساختمان و رعایت مسایل ایمنی و بهداشت برداریم.

وی، در پایان تاکید کرد: همراهی وهمکاری نهادهای مربوطه (نظام مهندسی ساختمان استان، راه وشهرسازی، علوم پزشکی، محیط زیست، اداره کار، استانداری و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی ضروری است.

 


برچسب ها : #کنفرانس ملی HSE #مازندران #نبیان #محمودآباد #ایمنی #بهداشت #HSE

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کنفرانس ملی HSE برای نخستین بار در مازندران برگزار می‌شود/ پیگیر ایجاد دبیرخانه دائمی این کنفرانس در مازندران هستیم

*

*


X https://sport45.site/