مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8834 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 آبان 1395 -ساعت : 13:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فراخوان عمومی متقاضیان برای احیا، بهسازی و نوسازی بافت‌های ناکارآمد شهری در گلستان

مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان خبر داد:

فراخوان عمومی متقاضیان برای احیا، بهسازی و نوسازی بافت‌های ناکارآمد شهری در گلستان

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان گفت: اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی و دارای صلاحیت که متقاضی فعالیت در عرصه‌های احیا و بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری هستند، می‌توانند با مراجعه به سایت و یا سامانه ماده ۴ شرکت عمران و بهسازی شهری ایران جهت ثبت‌نام اقدام نمایند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، ابراهیم مبارک‌قدم در گفتگوی خبری افزود: وزارت راه و شهرسازی در اجرای ماده ۴ قانون حمایت از احیا، بهسازی و نوسازی بافت فرسوده و ناکارآمد شهری مصوب مجلس شورای اسلامی در نظر دارد قسمتی از اختیارات خود را به شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به خود و یا اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی صاحب صلاحیت فنی، مالی و اجرایی واگذار نماید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.udro.org.ir/new_made و یا درگاه سامانه ماده ۴ درسایت عمران و بهسازی شهری ایران، پس از ثبت‌نام و تکمیل مدارک و دریافت کدرهگیری، نسبت به پیگیری اخذ صلاحیت اقدام کنند.

دبیر ستاد احیای بافت‌های فرسوده استان ادامه داد: درخواست‌های متقاضیان واجد شرایط که توانایی فعالیت در حوزه‌های مختلف در محلات هدفِ بازآفرینی در سطح استان را دارا باشند، پس از بررسی در کمیته‌های ارزیابی و در صورت تأیید صلاحیت پرونده آن‌ها در استان، به شرکت عمران و بهسازی شهری جهت صدور گواهی مربوطه ارسال خواهد شد.

مبارک‌قدم معیارهای تعیین صلاحیت اشخاص حقیقی و حقوقی را توانایی فنی و تخصصی، اجرایی و مدیریتی، مالی و سرمایه گزارش و سوابق مرتبط، ذکر کرد و بیان داشت: ثبت‌نام در سامانه دارای محدودیت زمان نبوده و متقاضیان می‌توانند در هر زمان و مقطعی به نشانی سامانه یادشده مراجعه نمایند.

وی در پایان یادآور شد: متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه ‌و شهرسازی استان واقع در گرکان، خیابان شهید بهشتی، روبروی اداره برق، ساختمان شماره ۱ این اداره کل مراجعه نمایند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - شهرسازی - بهسازی - اداره - متقاضیان - صلاحیت - گلستان - سامانه - مراجعه - می‌توانند - عمران - اجرایی - ثبت‌نام - نمایند - توانایی - حقوقی - نشانی - افزود - ناکارآمد - بافت‌های - نوسازی - عمومی - گزارش - وزارت - اشخاص - فرسوده - مدیرکل - حقیقی -

مطالب مرتبط با : فراخوان عمومی متقاضیان برای احیا، بهسازی و نوسازی بافت‌های ناکارآمد شهری در گلستان
نظر شما در مورد : فراخوان عمومی متقاضیان برای احیا، بهسازی و نوسازی بافت‌های ناکارآمد شهری در گلستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها