مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8836 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 آبان 1395 -ساعت : 13:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گردشگری تخصصی شهر تاریخی نراق

گردشگری تخصصی شهر تاریخی نراق

مازندشورا: گردشگری تخصصی از شهر تاریخی نراق به مناسبت روز جهانی شهرسازی با حضور متخصصان و کارشناسان نهادهای علمی و اجرایی شهرسازی کشور، ۲۱ آبان‌ماه انجام می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دبیرخانه ملی روز جهانی شهرسازی با همکاری شهرداری نراق به مناسبت روز جهانی شهرسازی، گردشگری تخصصی شهر تاریخی نراق را برگزار می‌کند.

شعار روز شهرسازی، گفتگوی جهانی، برنامه‌ریزی محلی، شورای شهر متخصص است و به همین مناسبت نیز توسط دبیرخانه ملی روز جهانی شهرسازی در نراق دومین شهر ویژه گردشگری ایران که برنده جایزه ملی جستار کیفیت در تجارب بازآفرینی شهری شده است برنامه گردشگری تخصصی با حضور متخصصان و کارشناسان نهادهای علمی و اجرایی شهرسازی کشور برگزار می شود.

گفتنی است این برنامه ۲۱ آبان‌ماه برگزار می‌شود و علاقمندان به شرکت در آن برنامه می‌توانند با مراجعه به نشانی www.Isupd.ir اعلام آمادگی و ثبت نام خود را انجام دهند.

نَراق شهری در نزديكی شهرستان دلیجان واقع در استان مرکزی ایران و حدفاصل شهرهای قم، کاشان و دلیجان است. این شهر یکی از شهرهای مناطق کوهستانی و سردسیر است که از سال ۱۳۳۹ با تاسیس شهرداری از نظر تقسیمات کشور، شهر محسوب شد، همچنین غار حال نخجیر در نزدیکی این شهر قرار دارد./

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - گردشگری - جهانی - برنامه - تخصصی - برگزار - دلیجان - شهرهای - شهرها - شهرداری - تاریخی - دبیرخانه - مناسبت -

مطالب مرتبط با : گردشگری تخصصی شهر تاریخی نراق
نظر شما در مورد : گردشگری تخصصی شهر تاریخی نراق

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها