مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8847 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 آبان 1395 -ساعت : 14:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محرومیت سنگین برای تیم والیبال عمران شهرداری ساری

عاقبت دست زدن برای داور و ترک زمین؛

محرومیت سنگین برای تیم والیبال عمران شهرداری ساری

مازندشورا: تیم والیبال سازمان عمران شهرداری ساری که در اولین حضورش در لیگ برتر والیبال توانسته تاکنون نتایج خوبی بگیرد، اتفاقات اینچنینی که نشان دهنده آماتور بودن است میتواند باعث به حاشیه رفتن این تیم شود و روند موفقیت آن کند شود

مازندشورا: جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز دوشنبه دهم آبان ماه برای رسیدگی به حواشی دیدار تیم های خاتم اردکان و سازمان عمران شهرداری ساری (که در چارچوب هفته دوم لیگ برتر والیبال، پنجم آبان ماه به مصاف یکدیگر رفتند)، با حضور ناظر و داور اول مسابقه برگزار شد.


در ابتدای این نشست گزارش ناظر مسابقه قرائت شد؛ سپس گزارش داور اول مسابقه مورد بازبینی قرارگرفت. در ادامه ناظر و داور مسابقه توضیحاتی را ارائه کردند و دعوت شدگان به کمیته انضباطی هر یک مطالب خود را ارائه دادند.


در نهایت کمیته انضباطی فدراسیون والیبال آرای خود را درباره این دیدار به قرار زیر صادر کرد:


«نظر به اینکه مطابق گزارش ناظر مسابقه بهزاد محمودی (سرمربی) و ناصر رحیمی پناه، ادریس دانشور، حسین امیری، محمد غلامی (بازیکنان تیم عمران ساری) در دیدار با تیم خاتم اردکان با بروز رفتار غیرورزشی که متاسفانه صحنه هایی از آن از سیمای جمهوری اسلامی ایران و در فضای مجازی پخش گردیده است، مرتکب تخلف شده اند و رفتار بازیکنان در دست زدن برای داور و ترک میدان مسابقه به گونه ای موجب وهن میادین ورزشی و داوری تلقی گردیده است و با اصل جوانمردی در ورزش مغایر است. با امعان نظر به اظهارات سرمربی و بازیکنان مذکور که ضمن پذیرش رفتار اشتباه خود و ابراز ندامت تقاضای تخفیف کرده اند و سرمربی مسئولیت رفتار بازیکنان را به عهده گرفته است و در واقع نیز نامبرده باید رفتار بازیکنان را کنترل می کرد، با استناد به اختیارات حاصله از ماده ده آئین نامه انضباطی سازمان لیگ به ویژه بندهای 1-38 ، 1-39 و 2-39 با رعایت کیفیات مخففه به لحاظ فقد سابقه نامبردگان، بهزاد محمودی، سرمربی تیم سازمان عمران شهرداری ساری، سه جلسه، ناصر رحیمی پناه، بازیکن تیم عمران ساری دو جلسه و ادریس دانشور، حسین امیری و محمد غلامی بازیکنان تیم سازمان عمران شهرداری ساری هر کدام یک جلسه از شرکت در مسابقات لیگ برتر والیبال محروم شدند. بدیهی است محرومیت قبلی بهزاد محمودی و ناصر رحیمی پناه در این خصوص از این محرومیت کسر می گردد. همچنین باشگاه والیبال سازمان عمران شهرداری ساری به یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.»

تیم والیبال سازمان عمران شهرداری ساری که در اولین حضورش در لیگ برتر والیبال توانسته تاکنون نتایج خوبی بگیرد، اتفاقات اینچنینی که نشان دهنده آماتور بودن است میتواند باعث به حاشیه رفتن این تیم شود و روند موفقیت آن کند شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عمران ساری - سازمان عمران ساری - والیبال ساری - باشگاه ورزشی ساری -

نظر شما در مورد : محرومیت سنگین برای تیم والیبال عمران شهرداری ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها