مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8867 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 آبان 1395 -ساعت : 19:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شروع به کار نمایشگاه الکامپ در مازندران

با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران؛

شروع به کار نمایشگاه الکامپ در مازندران

مازندشورا: نمایشگاه تجارت الکترونیک، کامپیوتر و رسانه‌های دیجیتال با عنوان «الکامپ» با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دفتر رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باحضور غرفه‌دارانی از سراسر کشور از امروز به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مازندران دایر است

مازندشورا: نمایشگاه تجارت الکترونیک، کامپیوتر و رسانه‌های دیجیتال با عنوان «الکامپ» با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دفتر رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شد.

احد جاودانی عصر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال که در محل دائمی نمایشگاه‌ بین المللی مازندران واقع در شهرستان قائم‌شهر برپا شده است با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا با ورود به عرصه فضای مجازی و رسانه دیجیتال به این موضوع سمت و سو دهیم، اظهار کرد: بنا داریم با نظارت و حمایت بتوانیم در گسترش رسانه‌های دیجیتال سهیم باشیم.

وی افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش تدوین قوانین و نظارت فعالیت دارد و با بررسی و نگرش در فعالیت‌های رسانه‌های دیجیتال و وسعت کاری آنها  به آنان تسهیلات داده و در تولید رسانه مشارکت می‌کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تصریح کرد: در حال حاضر در حدود 7 مرکز تخصصی رسانه دیجیتال داریم که در ادارات ارشاد استان مستقر هستند.

جاودانی به نمایشگاه بین‌المللی کتاب اشاره کرد و گفت: شهرهای قائم‌شهر، ساری و تنکابن مدنظر ما هستند و از آنجایی که بخشی از هزینه برگزاری را شهرستان میزبان باید بر عهده گیرد بررسی می‌شود  تا ببینیم کدام‌یک از این سه شهرستان ظرفیت‌، فضای مناسب و مکان ایده‌آل در حد استانداردهای برگزاری نمایشگاه را دارند تا از میان آنها یک شهر انتخاب شود و با بازدید از سالن‌های نمایشگاه بین‌المللی قائم‌شهر و در نظر گرفتن پارکینگ و شرایط دیگر، اولویت با این شهرستان است.

نمایشگاه تجارت الکترونیک، کامپیوتر و رسانه‌های دیجیتال با عنوان «الکامپ» با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دفتر رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باحضور غرفه‌دارانی از سراسر کشور از امروز به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مازندران دایر است.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دیجیتال - ارشاد - نمایشگاه - رسانه‌های - شهرستان - قائم‌شهر - مازندران - فرهنگ - اسلامی - بین‌المللی - رسانه - داریم - بررسی - برگزاری - می‌کنیم - وزارت - نظارت - امروز - الکامپ - اداره - افتتاح - گزارش - همکاری - جاودانی - دائمی -

نظر شما در مورد : شروع به کار نمایشگاه الکامپ در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها