مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 887 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 مرداد 1393 -ساعت : 08:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انجام  سالانه 5 میلیون مترمربع ساخت و ساز در مازندران/ تأمین اجتماعی هیچ خدماتی ارائه نمی کند

مهندس نائیج پور:

انجام سالانه 5 میلیون مترمربع ساخت و ساز در مازندران/ تأمین اجتماعی هیچ خدماتی ارائه نمی کند

مازند شورا: یکی از قوانین دست و پا گیر بیمه تأمین اجتماعی است که عاملی شده که مردم برای فرار از پرداخت هزینه های بیمه به نظام مهندسی مراجعه نکنند و این معضل جدی در ساخت و ساز شده است.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، مهندس تورج نائیج پور در جلسه هم اندیشی هیأت مدیره با مهندس دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسات برگزار شده با شهرداران مختلف مناطق ساری گفت: یکی از قوانین دست و پا گیر  بیمه تأمین اجتماعی است که عاملی شده که مردم برای فرار از پرداخت هزینه های بیمه به نظام مهندسی مراجعه نکنند و این معضل جدی در ساخت و ساز شده است.

رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران افزود : این امر باعث شده مردم به شهرداری هم مراجعه نکنند  و با پرداخت جریمه به کمیسیون ماده 100 مراجعه نمایند و به گونه ای قوانین را دور بزنند.

وی ادامه داد :تأمین اجتماعی هیچ خدماتی بابت تعرفه ای که دریافت می کند ارائه نمی دهد و فقط 25هزار تومان برای هر مترمربع ساخت و ساز از مردم دریافت می کند.

رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران اظهار داشت : سالانه 5 میلیون متربع ساخت و ساز در استان درحال انجام است و با ضریب 25هزار تومان  در این متراژ یک رقم بسیار بالایی حاصل می شود که با این پول می توان یارانه به مهندسین اختصاص داد و کارآفرینی صورت گیرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نائیج پور - نظام مهندسی ساختمان - -

نظر شما در مورد : انجام سالانه 5 میلیون مترمربع ساخت و ساز در مازندران/ تأمین اجتماعی هیچ خدماتی ارائه نمی کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها