مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8916 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 آبان 1395 -ساعت : 11:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی مخاطرات زلزله و لغزش‌های لایه زمین در گلستان

در استان گلستان برگزار شد:

برگزاری جلسه کارگروه تخصصی مخاطرات زلزله و لغزش‌های لایه زمین در گلستان

مازندشورا: کارگروه تخصصی مخاطرات زلزله و لغزش‌های لایه زمین، ابنیه، ساختمان و شهرسازی در سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان و با حضور نمایندگان ادارات و سازمان‌های ذی‌ربط برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی گلستان، این جلسه در زمینه بررسی مخاطرات زلزله، لایه زمین، ابنیه، ساختمان و شهرسازی، با میزبانی اداره کل راه و شهرسازی برگزار و در خصوص زلزله‌خیز بودن استان گلستان و لزوم توجه به ایمنی ساخت و سازها در پیشگیری از خطرات احتمالی در آینده، واقع شدن استان گلستان در گسل زلزله‌خیزی و رعایت اصول ایمنی و مهندسی لازم در ساخت و ساز ابنیه با مشارکت دستگاه‌های اجرایی مختلف بحث و گفتگو گردید.

در این جلسه نتایج مطالعات علمی صورت گرفته در رابطه با وقوع لغزش زمین در روستای نرگس چال توسط دکتر رضایی پژوهشگر و عضو هیات علمی دانشگاه گلستان ارائه شد.

کارگروه مخاطرات زلزله و لغزش‌های لایه زمین استان گلستان متشکل از نمایندگان دفتر فنی استانداری، سازمان مدیریت برنامه‌ریزی، مدیریت بحران استانداری، دفتر امور شهری استانداری، مدیریت پدافند غیرعامل استانداری، دانشگاه‌های سطح استان، صداوسیما، راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی و دیگر سازمان‌ها و ادارات مرتبط به صورت مستمر در طول سال برگزار می‌شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گلستان - استان - شهرسازی - استانداری - زلزله - مخاطرات - برگزار - مدیریت - مهندسی - لغزش‌های - کارگروه - ابنیه - ایمنی -

مطالب مرتبط با : برگزاری جلسه کارگروه تخصصی مخاطرات زلزله و لغزش‌های لایه زمین در گلستان
نظر شما در مورد : برگزاری جلسه کارگروه تخصصی مخاطرات زلزله و لغزش‌های لایه زمین در گلستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها