مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 895 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 مرداد 1393 -ساعت : 14:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری آزمون استخدامی جذب نیرو در ۱۵ شهرداری مازندران

معاون استاندار مازندران خبر داد

برگزاری آزمون استخدامی جذب نیرو در ۱۵ شهرداری مازندران

مازند شورا: معاون امور عمرانی استاندار مازندران با اشاره به وجود ۵۵ شهر در مازندران گفت: آزمون استخدامی جذب نیرو برای ۱۵ شهرداری مازندران برگزار می‌شود.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، علی نبیان در جلسه اعضای کمیته اجرایی آزمون استخدامی شهرداری های استان اظهار کرد: میزان تخصص و تعهد در نیروهای انسانی مازندران بالا بوده و باید تلاش کنیم برای جذب نیروهای انسانی کارآمد و متخصص در شهرداریها برنامه ریزی کنیم و مسئولیت ما در این زمینه بسیار حساس است.

وی افزود: متاسفانه تعدادی از شهرداریها بدون اجازه نیرو جذب کرده اند و این تخلف است.

نبیان بیان کرد: دولت با حمایت از تولید و بخش خصوصی گام های مهمی در این جهت برداشته و جذب نیرو در دستگاه ها و نهادهای دولتی تنها بخش کوچکی در راستای اشتغال جوانان است.

وی با اشاره به حساسیت های موجود در جامعه و میزان بالای بیکاری، خطاب به شهرداری ها تاکید کرد: باید از هر گونه ورود غیرمجاز و بی ضابطه در زمینه اشتغال جلوگیری شود.

معاون عمرانی استاندار تصریح کرد: در زمان مقرر و به منظور اطلاع رسانی گسترده در این زمینه، اطلاعیه و فراخوان آزمون در پایگاه اطلاع رسانی استانداری قرار خواهد گرفت و هم چنین در قالب بنر و پوستر در سطح شهرهای استان به اطلاع مردم می رسد.

وی بیان کرد: ثبت نام اینترنتی جهت شرکت در این آزمون در روزهای پایانی مردادماه و به مدت 20 روز انجام می شود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استخدام - شهرداری - نبیان - -

نظر شما در مورد : برگزاری آزمون استخدامی جذب نیرو در ۱۵ شهرداری مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها