مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8971 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 آبان 1395 -ساعت : 19:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همه با قلم، ایمان و اعتقادشان می‌توانند رهرو شهید فهیمده‌ها باشند

خواهر شهید فهمیده:

همه با قلم، ایمان و اعتقادشان می‌توانند رهرو شهید فهیمده‌ها باشند

مازندشورا: خواهر شهید محمدحسین فهمیده گفت: همه می‌توانند با قلم، ایمان و اعتقادشان رهرو شهید فهمیده‌ها باشند و بر دهان دشمنان بکوبند تا چشم طمع آنها به سمت جمهوری اسلامی ایران نباشد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از میاندورود، مرضیه فهمیده بعدازظهر امروز با حضور در آموزش و پرورش این شهرستان با اشاره به اینکه در کنار شما به‌عنوان یک فرهنگی در بین فرهیختگان این شهر قرار گرفتم به خود افتخار می‌کنم، اظهار کرد: از ششم آبان‌ماه مراسم یادواره شهید محمدحسین  فهمیده در شهرهای مختلف برگزار شد.

 وی بیان کرد: به‌عنوان پیام‌آور خون شهید و یکی از اعضای خانواده که می‌تواند در جمع دانش آموزان قرار بگیرد، در جمع مردم و فرهنگیان در شهرهای مختلف حضور پیدا می‌کنیم که بتوانیم گوشه‌ای از یادآوری‌های خاطرات دل‌انگیز محمدحسین باشیم تا ایثار و از خودگذشتگی شهدای دانش آموزان‌مان را برای دیگر دانش آموزان تعریف کنیم.

خواهر شهید فهمیده با اعلام اینکه اگر 13 آبان‌ماه در کنار دانش آموزان بحث استکبارستیزی است، تصریح کرد: در این روز دانش آموزان و دانشجویان به خیابان‌ها ریختند تا نشان دهند که در کنار کشور جمهوری اسلامی ایران همیشه ایستاده‌ و پایبند به این نظام هستند.

*دشمن در فضای مجازی رخنه کرده است

فهمیده با تأکید بر اینکه امروز هم دانش آموزان رهرو همان شهدا هستند، خاطرنشان کرد: اگر شهید فهمیده‌ها در هشت سال دفاع مقدس در بین دشمن بودند و تانک دشمن را دیدند، امروز فرزندان‌مان دشمنان خود را نمی‌بینند بلکه فضاهای مجازی وجود دارد که دشمن  در آن رخنه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان و دانشجویان دوستدار تنوع بوده و به‌دنبال تجربه آن در زندگی هستند، یادآور شد: همه می‌توانند با قلم، ایمان و اعتقادشان رهرو شهید فهمیده‌ها باشند و بر دهان دشمنان بکوبند تا چشم طمع آنها به سمت جمهوری اسلامی ایران نباشد تا کشور را به سمت و سویی بکشانند که نوجوانان گمراه شوند.

خواهر شهید در ادامه اظهار کرد: همه همکاران به‌عنوان یک فرهنگی می‌توانند در هر جایی که حضور پیدا می‌کنند حتی یک جمله تجربه کاری را بیان کرده تا موجب ایجاد انگیزه در دیگر همکاران و پشتیبانی از ولی فقیه شود.

*توجه به تربیت اسلامی در فرزندان

وی با بیان اینکه نباید بگذاریم که رهبر، دولت و خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران تنها بمانند، افزود: باید دست به دست هم دهیم که مملکت خود را آباد کنیم و از کسانی باشیم که به‌عنوان خدمتگزار به جامعه خدمت کنیم و حرکتمان مثبت باشد.

فهمیده اضافه کرد: ما یک فرهنگی هستیم و تمام کسانی که برای جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند، به‌عنوان یک خدمتگزار می‌تواند قدم مثبت بردارند.

خواهر شهید با اعلام اینکه محمدحسین مردی بود کوچک در بین خانواده‌‌ای که به فرموده مقام معظم رهبری حاصل تربیت صحیح اسلامی بوده است، یادآور شد: هر فرزندی که پدر و مادر تربیت صحیح را اعمال کنند، قطع بر یقین همان فهمیده‌های آینده خواهند بود.

*نگذاریم که چشم طمع دشمن به سمت کشورمان باشد

وی با اشاره به اینکه در زمانی که محمدحسین به شهادت رسید، رهبرمان اعلام کرد که رهبر ما همان طفل 13 ساله‌ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم ما بزرگتر است به زیر تانک دشمن می‌رود و آن را منهدم می‌کند و خود نیز شربت شهادت می‌نوشد، اضافه کرد: این جمله زیبای حضرت امام که به یک نوجوان 13 ساله رهبر خطاب می‌کند، به معنای بزرگی رهبر انقلاب است.

فهمیده تصریح کرد: یک نوجوان 13 ساله نمی‌تواند رهبر جامعه باشد اما رهبر عزیزمان بزرگ‌منشی خود را در اینجا به اثبات رساند که بچه 13 ساله تانک دشمن را می‌بیند و با جسارت به سمتش می‌رود تا شهر خود و گوشه‌ای از ایران را از دست ندهد.

وی با تأکید بر اینکه امروز هم بچه‌هایمان و همه کسانی که به جامعه خدمت می‌کنند نیز می‌توانند همان قدم را برداشته و همان دید، ایده و عقیده را داشته باشند، گفت: به‌عنوان یک فرهنگی با شهیدان و امام شهدا عهد و پیمان ببندیم تا نگذاریم که خدایی ناکرده چشم طمع دشمن به سمت کشورمان باشد و هرگز رهبرمان را تنها نگذاریم.

 انتهای پیام/86037/ن40/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - آموزان - اسلامی - به‌عنوان - فهمیده - محمدحسین - جمهوری - خواهر - فرهنگی - می‌توانند - امروز - باشند - جامعه - اعلام - اشاره - نگذاریم - می‌کند - تربیت - کسانی - تجربه - همکاران - یادآور - کشورمان - می‌رود - نوجوان - رهبرمان - شهادت - اضافه - خدمتگزار - تصریح - شهرهای - مختلف - آبان‌ماه - اظهار - ایمان - اعتقادشان - می‌تواند - گوشه‌ای - تأکید - فهمیده‌ها - مجازی - دانشجویان - باشیم - دشمنان -

نظر شما در مورد : همه با قلم، ایمان و اعتقادشان می‌توانند رهرو شهید فهیمده‌ها باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها