مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 901 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 مرداد 1393 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رسانه ها عملكرد شهرداری را نقد كنند/ تقدیر شهردار از خبرنگاران فعال در میاندورود

مازند شورا: روز خبرنگار یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می ‎گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می‌کنند.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی شهرداری سورک عیسی ولیزاده شهردار جوان مرکز میاندورود بعد از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: روز خبرنگار یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می ‎گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می‌کنند.

وی تاکید کرد: حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعكاس صحیح و به موقع اخبار نقش به سزایی در سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفاء خواهد نمود.

شهردار سورک مرکز شهرستان میاندورود بیان داشت: خبرنگاران نقش مهم و تعیین‌ كننده ‌ای بعنوان رابط بین مسئولین، سازمان‌ها ومردم در اطلاع رسانی صحیح و ایجاد محیط امن خبری ایفا می‌كنند.

وی بیان داشت: در هفته های گذشته با مالکان هشت ملک در شهر به مذاکره نشستیم و پس از رایزنی ‎های فراوان موفق شدیم بدون پرداخت ریالی از بودجه شهرداری ‌چهار مورد از آزادسازی ‎ها را عملی کرده و برای چهار مورد دیگر نیز موافقت اولیه دوجانبه با شهروندان به دست آمده است.

ولی‌زاده گفت: املاک مجیدی و قدیری در خیابان امام خمینی(ره)، ملک اباذری در خیابان شهید سورکی آزاد به مساحت 67 متر مربع در تقاطعی تصادف ‎آفرین، ملک مشعوفی در خیابان شهیدان بابازاده، املاک یدالله حیدرزاده و پرسته در خیابان شهید برمو همچنین ملک عابدین مفیدی در خیابان شهید غلام ‎زاده از جمله این املاک بودند.

شهردار سورک از برگزاری نشست خود و اعضای شورای اسلامی شهر با شجاعی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس همچنین مدیران کل بحران و نوسازی مدارس در ماه گذشته با هدف بررسی مشکلات شهر خبر داد.
این مسئول به برپایی نشست‏هایی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اشاره کرد و افزود: در نتیجه این نشست ‎ها مذاکراتی برای احداث یک شهر بازی و بازارچه توسط سرمایه‌گذار غیر‏بومی انجام شده است.

وی در پایان با بیان اینکه آشتی مردم با شهرداری دستاورد 3 ماهه در میاندورود است، افزود: اصلاح این ذهنیت تاریخی در شهروندان که باید برای تعریض خیابان و آزادسازی حریم از شهرداری پول بگیریم از مهمترین اقداماتی است که در این مدت محدود توسط شهرداری انجام شده است.

فرهاد حقیقی مدیر روابط عمومی شهرداری سورک نیز با قدردانی از تلاشهای خبرنگاران در یکسال گذشته برای انتشار اخبار حوزه شهرداری از آمادگی شهرداری سورک و دستور شهردار برای برپایی نشستهای فصلی با خبرنگاران با هدف انتشار عملکرد شهرداری همچنین دریافت پیشنهادات خبرنگاران خبر داد.
در پایان این مراسم برخی از خبرنگاران نقطه نظرات انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد مسائل مهم شهری بیان کردند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار سورک - عیسی ولیزاده - میاندرود - روز خبرنگار - -

مطالب مرتبط با : رسانه ها عملكرد شهرداری را نقد كنند/ تقدیر شهردار از خبرنگاران فعال در میاندورود
نظر شما در مورد : رسانه ها عملكرد شهرداری را نقد كنند/ تقدیر شهردار از خبرنگاران فعال در میاندورود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها