مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9013 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 آبان 1395 -ساعت : 18:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فعالیت های اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران تشریح شد

در برنامه زنده رادیوئی مردم و مسئولان

فعالیت های اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران تشریح شد

مازندشورا: مدیر کل راه و شهرسازی با حضور در برنامه زنده رادیوئی مردم و مسئولان فعالیت های اداره کل را تشریح و به سئوالات تلفنی مردم پاسخ گفت .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي مازندران مهندس حیدر نوروزی مدیر کل راه و شهرسازی استان در برنامه زنده رادیوئی مردم و مسئولان با ذکر این نکته که در حوزه راههای اصلی و فرعی پروژه های مختلفی در حال انجام است افزود درصورت تامین اعتبار لازم محور سوادکوه – قائمشهر تا پایان سال عملیات چهارخطه نمودن آن به اتمام خواهد رسید .

مدیر کل راه و شهرسازی استان خاطر نشان ساخت: در محور هراز نیز با قوت و قدرت عملیات بهسازی و تعریض محور در حال انجام بوده و قطعات مختلفی از این محور بازگشایی و تردد در آن  جریان دارد .

مهندس نوروزی با بیان اینکه در حوزه راههای روستایی اقدامات و فعالیت های چشمگیری انجام گرفته و در حال انجام است افزود به حول و قوه الهی در دولت تدبیر و امید با تلاش و پشتکار همکارانم حدود 1000 کیلومتر از راههای روستایی آسفالت شده است .

وی یادآور شد : در حوزه فنی و اجرائی نیز 3216 متر مربع احداث ساخت و سازهای دولتی و 12591 مترمربع احداث بیمارستان شده است .  و در حوزه مسکن  از تعداد 59 هزار واحد مسکن مهر تا کنون حدود 52 هزار واحد آن مورد بهره برداری قرارگرفته است .  

مدیر کل راه و شهرسازی استان با توجه به انتزاع مدیریت راهداری از مجموعه اداره کل راه و شهرسازی و ادغام با حمل و نقل و پایانه های استان یادآور شد : با ادغام این دو مجموعه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تشکیل که مسئولیت نگهداری و تامین ایمنی محورهای اتباطی استان را به عهده دارند.

گفتنی است: در این برنامه به تعداد زیادی از سئوالات تلفنی شنوندگان پاسخ و دستور پیگیری برای تسریع در برخی از پروژه ها صادر شد . 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - شهرسازی - اداره - راههای - برنامه - عملیات - یادآور - روستایی - تعداد - مجموعه - راهداری - تامین - ادغام - احداث - پروژه - فعالیت - مسئولان - رادیوئی - مازندران - مهندس - مختلفی - نوروزی - افزود -

نظر شما در مورد : فعالیت های اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران تشریح شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها