مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9082 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 آبان 1395 -ساعت : 23:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اصلاح طلبان مطالبات خود را از طریق صندوق اخذ رای دریافت می کنند

دبیرکل حزب ندای ایرانیان در بابل:

اصلاح طلبان مطالبات خود را از طریق صندوق اخذ رای دریافت می کنند

مازندشورا: در فاجعه منا که تعداد زیادی از هموطنان ما شهید شده بودند ، جامعه جهانی علیه عربستان شده بود ، اما متاسفانه با تعرض به سفارت عربستان معادلات برگشته و آن کشور با مظلوم نمایی توانسته است درپوشی بر جنایت خود در فاجعه منا بگذارد

مازندشورا: مجید فراهانی عصر پنجشنبه نشستی با عنوان ' چهار دهه پس از 13 آبان و واقع پیش رو ' در بابل ، افزود : با بررسی سال های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به اینکه هیچ حزبی در ایران حاکم نبود و تنها حزب رستاخیز در کشور وجود داشت و مجلس آن زمان نیز یک امر تشریفاتی بود ، اما آمریکا که خود را پرچمدار دموکراسی خواهی مطرح می کرد ، تمام قد حامی رژیم استبدادی پهلوی بود.

وی گفت : این حمایت تنها در حد حرف و بیانیه نبود ، بلکه با براندازی دولت قانونی و دموکراتیک مصدق خشم و انزجار ملت ایران را به همراه داشته است.

فراهانی افزود : بعد از پیروزی انقلاب و فرار شاه از کشور هم آمریکا دست از حمایت شاه برنداشت و محمدرضا پهلوی را در آمریکا پذیرفت و این عملکردهای آمریکا سبب شد که جوانان و دانشجویان انقلابی سفارت آمریکا را تسخیر کنند.

وی ادامه داد : در زمانی که سفارت آمریکا تسخیر شده بود ، تمامی گروههای کشور اعم از چپ ، راست و لیبرال ها و غیره در آن مقطع از آن حمایت کردند ، چون کشور آمریکا را در آن مقطع حامی نظام شاهنشاهی می دانستند.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با تاکید بر این که در شرایط فعلی اگر باز هم بخواهیم سفارتخانه کشورهای دیگر را مورد حمله قرار دهیم همانند سفارت انگلستان و عربستان کار صحیحی نیست ، گفت : تسخیر سفارت انگلیس هزینه های مالی زیادی برای کشور داشته است و تمامی خسارت ها را از کشورمان دریافت کرده اند.

وی افزود : در فاجعه منا که تعداد زیادی از هموطنان ما شهید شده بودند ، جامعه جهانی علیه عربستان شده بود ، اما متاسفانه با تعرض به سفارت عربستان معادلات برگشته و آن کشور با مظلوم نمایی توانسته است درپوشی بر جنایت خود در فاجعه منا بگذارد.

او ادامه داد : در دنیای امروز اگر بخواهیم پیشرفت کنیم باید تعامل سازنده با تمام دنیا داشته باشیم بجز کشور اسرائیل که ما آن را غاصب دانسته و ارتباط با آن کشور را جایز نمی شماریم.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان همچنین گفت : اصلاح طلبان به صندوق اخذ رای بسیار اعتقاد دارند و معتقدند مطالبات خود را می توانند از طریق صندوق اخذ رای دریافت کنند.

وی افزود : همه ما در دولت گذشته متوجه شده ایم که کشور در چه وضعیت بحرانی و خطرناکی قرار گرفته بود و سایه شوم قحطی و جنگ ملت را تهدید می کرد ، اما با حضور هوشمندانه مردم در پای صندوق رای و با انتخاب رئیس جمهوری کاربلد ، روز به روز کشور از حالت بحران خارج شده است و برجام با اقتدار به فرجام رسیده است.

فراهانی گفت : هم اکنون شاهدیم که جامعه جهانی روز به روز تحریم ها را برمی دارد و فضا برای کشور مساعدتر می شود.

دبیر کل حزب ندای ایرانیان افزود : تحلیل ما اصلاح طلبان این است که گذشته را افتخار می دانیم ، اما ماندن در گذشته خیانت است و باید بدون تعصب به آینده بیندیشیم و برای توسعه همه جانبه کشور با یک تعامل سازنده با جهان پیش برویم.


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمریکا - سفارت - افزود - حمایت - ایرانیان - صندوق - عربستان - دبیرکل - گذشته - فراهانی - تسخیر - جامعه - تعامل - جهانی - طلبان - فاجعه - اصلاح - سازنده - تمامی - انقلاب - پیروزی - خبرنگار - پهلوی - ادامه - زیادی - بخواهیم - دریافت -

نظر شما در مورد : اصلاح طلبان مطالبات خود را از طریق صندوق اخذ رای دریافت می کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها