رزمایش بزرگ مدافعان حرم در مازندران برگزار شد

تاریخ انتشار : جمعه 14 آبان 1395 - ساعت : 10:55

کد مطلب: 9103 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رزمایش بزرگ مدافعان حرم در مازندران برگزار شد

مازندشورا: رزمایش بزرگ مدافعان حرم گردان‌های سپاه بابلسر همزمان با ایام سوگواری اسلار شهیدان امروز برگزار شد.

مازندشورا: به گزارش خبرگزاری تسنیم از بابلسر، حجت الاسلام حسین آزادی کناری صبح امروز در مراسم صبحگاه اقتدار رزمایش بزرگ مدافعان حرم گردان‌های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحیه بابلسر اظهار داشت: این رزمایش موجب ترس و هراس بیشتر دشمنان می‌شود و لرزه بر اندام آنها می اندازد.

وی افزود: آنچه سبب هراس دشمن می‌شود حضور بسیج و نیروهای بسیج مردمی در میدان است.

امام جمعه هادی شهر با بیان اینکه شکل‌گیری نیروهای بسیجی در کشورهای مختلف جهان سبب نابودی دشمنان شده است، گفت: بسیج نه تنها در عرصه جنگ بلکه در تمام میادین لرزه بر اندام دشمن انداخته است.

آزادی کناری خاطرنشان کرد: حضور نیروهای جوان بسیجی در عرصه‌های مختلف علم و تکنولوژی ثابت کرد که با بسیج هیچ ناممکنی وجود ندارد.

وی افزود: هر کجا مسئولان احساس نیاز کردند و با مشکلی روبه‌رو می‌شوند این بسیج است که پا به میدان می‌گذارد و بدون کوچکترین نیاز مشکلات را برطرف می کنند.

امام جمعه هادی شهر با بیان اینکه بسیج دارای تفکر و اعتقاد بسیجی است و این موضوع سبب قدرت آن شده است، تصریح کرد: بسیج از ابتدا مدافع حرم بوده و حرم یعنی مکان مقدس و آن حریمی که دارای تقدس است.

آزادی کناری اضافه کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارای سه رکن تفکری انتظار، الگوگیری از عاشورای امام حسین(ع) و نگاه به آینده است.

وی ادامه داد: بسیج رکن نخستش انتظار حضرت حجت بوده و رکن دوم آن تاسی از امام حسین و قیام عاشورا و زیر بار ظلم و ذلت دشمنان نرفتن است.

امام جمعه هادی شهر خاطرنشان کرد: حضور بسیجیان در این رزمایش برای دشمنان خارج که می‌خواهند این حرم امن الهی را از بین ببرند، یک پیام دارد و آن این است که اگر کسی بخواهد به حریم مقدس جمهوری اسلامی ایران که با خون هزاران شهید آبیاری شده کوچکترین تعرضی بکند شک نکند سیلی محکمی از بسیج می‌خورد.

انتهای پیام/


منبع : تسنیم - مازندران

برچسب ها : #دشمنان #رزمایش #دارای #بسیجی #نیروهای #آزادی #کناری #مدافعان #کوچکترین #جمهوری #اسلامی #انتظار #خاطرنشان #بابلسر #افزود #اندام #میدان #اینکه #امروز #مختلف

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رزمایش بزرگ مدافعان حرم در مازندران برگزار شد

*

*