مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 912 -تاریخ انتشار : شنبه 18 مرداد 1393 -ساعت : 16:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهرداری های مازندران سه برابر نیاز واقعی نیروی انسانی دارند

مازند شورا: با صراحت اعلام می کنم اکثریت شهرداری های کشور سه برابر مازاد نیاز خود، نیروی انسانی جذب کرده اند، این آمار یعنی فاجعه و بی تفاوتی مسئولین شهرداری ها، اعضای شوراهای شهرها و مسئولین استان که شهرداران را وادار به جذب نیروی مازاد می کنند.

اختصاصی مازند شورا: با صراحت اعلام می کنم اکثریت شهرداری های کشور سه برابر مازاد نیاز خود، نیروی انسانی جذب کرده اند، این آمار یعنی فاجعه و بی تفاوتی مسئولین شهرداری ها، اعضای شوراهای شهرها و مسئولین استان که شهرداران را وادار به جذب نیروی مازاد می کنند. با این تفاسیر عوارض پرداختی شهروندان که باید برای تأمین عمران و آبادانی و خدمات رسانی به شهر و نیازهای عمومی مورد هزینه قرار بگیرد صرف پرداخت حق الزحمه های میلیاردی به نورچشمی ها و نیروی مازاد شهرداری ها می شود. این نماد کاملی از بی توجهی شورائیان نسبت به دریافتی های از عوارض شهروندان می باشد متأسفانه بسیاری از اعضای شوراهای شهرها در سراسر کشور بدون توجه به سرنوشت شهر و وضعیت شهرداری ها از فرصت حضورشان در پارلمان شورای شهر برای تحمیل نیروهای نورچشمی شان به شهرداری سوء استفاده می کنند و متأسفانه این شهروندان هستند که باید سی سال حق و حقوق آنها را پرداخت کنند در این راستا 75 درصد نیروهای جذب شده در شهرداری های مازندران یا فاقد تحصیلات عالیه هستند و یا تحصیلات آنها مرتبط با کار در شهرداری و حوزه استیفاضی شان نمی باشد.

در پایان خاطر نشان می شود زمانیکه شهروندان در انتخاب شورائیان شایسته سالاری را ملاک و معیار خود نمیکنند نباید انتظارات شایسته ای از اعضای شوراهای شهرها داشته باشند. در این ارتباط شهر، شهروندان و شهرداری بیشترین خسارات را از این انتخاب غلط متحمل می شوند و بسیاری از سرمایه های شهر به تاراج می رود.


شعبان وفایی نژادلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - نیروی انسانی - استخدام - شعبان وفایی نژاد - -

نظر شما در مورد : شهرداری های مازندران سه برابر نیاز واقعی نیروی انسانی دارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها