مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 913 -تاریخ انتشار : شنبه 18 مرداد 1393 -ساعت : 09:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مناسب سازی مبلمان شهری نیاز جامعه است

مازند شورا: مدیرکل بهزیستی مازندران با بیان اینکه مبلمان شهری باید به عنوان یک نیاز برای همه افراد جامعه مهیا باشد، گفت: 35 درصد افراد جامعه نیازمند استفاده از مبلمان شهری مناسب هستند.

مازند شورا: سید سعید آرام ظهر پنج شنبه در بازدید از دهمین نمایشگاه مطبوعات مازندران با اشاره به اینکه برای بهره مندی افراد جامعه از همه امکانات اجتماعی باید بسترهای مناسب آماده شود، اظهارداشت: باید مبلمان و امکانات شهری طوری تامین شود که همه جامعه بتوانند از آن به سهولت و بدون مانع استفاده کنند.

وی با بیان اینکه باید مبلمان شهری همراه با ایجاد پیاده روها و تردد وسایل نقلیه عمومی در اختیار معلولین قرار گیرد، اذعان داشت: در حال حاضر پس از سالها این نگرش و تفکر در ساخت و ساز و برنامه های جدید در دستور کار مسئولان اجرایی قرار گرفته است.

این مسئول با بیان اینکه برای رسیدن به یک نقطه مطلوب در جامعه  مسئولان و دست اندرکاران باید سالها تلاش کنند گفت: یک فرد معلول بعنوان یک واقعیت و شهروند حق استفاده از همه امکانات را دارد به همین دلیل باید برای استفاده آنها همه امکانات فراهم شود.

وی آمار جهانی تعداد افراد معلول در جامعه را 10 درصد عنوان کرد و افزود: در بحث مبلمان شهری و ارائه مکانات باید برای همه افراد جامعه مهیا شود.

مدیرکل بهزیستی مازندران با بیان اینکه مبلمان شهری مناسب و فضای شهری مطلوب برای شهروندان یکی از مهمترین شرایط هر جامعه است که باید مهیا شود، گفت: مناسب سازی مبلمان شهری تنها برای افراد معلول جامعه نیست بلکه این امر باید برای همه افراد جامعه انجام گیرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید سعید آرام - بهزیستی - مازندران - مبلمان شهری - -

نظر شما در مورد : مناسب سازی مبلمان شهری نیاز جامعه است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها