مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9131 -تاریخ انتشار : جمعه 14 آبان 1395 -ساعت : 18:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کسانی که حقوق میلیاردی دریافت می کنند مال مدیریت اشرافی هستند

عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر:

کسانی که حقوق میلیاردی دریافت می کنند مال مدیریت اشرافی هستند

مازندشورا: معلمی با بیان اینکه اگر کسی مومن ، صادق و امین باشد از هر قشر و طبقه ای بیاید ما او را می پذیریم ، گفت: باید بگویم کسانی که حقوق میلیاردی دریافت می کنند مال مدیریت اشرافی هستند و با ادامه دهندگان راه شهدا تناسبی ندارند

مازندشورا: حجت الاسلام والمسلمین علی معلمی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان قائمشهر به چهاردهم آبان ماه روز فرهنگ عمومی اشاره کرد و گفت : بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی ، بهره گیری از سبک و زندگی اسلامی است .

وی افزود : طبق فرمایشات مقام معظم رهبری آن چیزی که ملت ها را می سازد فرهنگ صحیح و سالم است ، اما انحراف فرهنگی باعث پذیرش اسلام آمریکایی می شود چرا که استکبار جهانی با انحراف فرهنگی درصدد استحاله فرهنگ بر ملت ایران هستند.

امام جمعه قائمشهر گفت : باید مساله نفوذ فرهنگ غربی از جانب دشمنان دین جدی گرفته شود تا از سستی و هجمه فرهنگی دشمن جلوگیری کنیم.

معلمی با تاکید بر اینکه دشمن با برنامه های ضد دینی شبکه های ماهواره ای ، نسل جوان را مورد هجمه فرهنگی قرار داده است ، افزود : آمریکا هیچگاه دست از جنایت خود بر نمی دارد .

وی همچنین با تاکید براینکه برپایی مجالس جشن و سرور در ماه صفر شایسته نیست ، ادامه داد : ماه صفر ایام حزن کاروان امام حسین (ع) است لذا سزاوار است تا در این ماه عزا برپا کرده و از مجالس جشن پرهیز کرد.

معلمی اضافه کرد: در این ماه بهتر است به جای مراسم جشن برای بازگو کردن آئین های گذشته به نسل آینده ، مراسم تعزیه خوانی برپا شود چرا که مازندارن مهد تشیع بوده است و باید گاهی ملاحظات دیده شود.

وی همچنین به انتخابات سال آینده اشاره کرد و گفت : بهتر است افرادی که پا به عرصه انتخابات می گذارند افرادی مسئولیت پذیر باشند چرا که این انقلاب در هشت سال دوران دفاع مقدس مقابل زورگویی های استکبار جهانی ایستادگی کرده است و شهدای زیادی را تقدیم این نظام کرده است.

امام جمعه قائمشهر با بیان اینکه به پاس رهنمودهای امام راحل بوده است که ملت ایران با عزم و اراده برای دفاع از این مرز و بوم تلاش کرده اند ، افزود : حال افرادی که خسته شده اند باید بدانند که سازش با امریکا تفکری غلط است و کسانی که به دنبال تغییر چهره آمریکا هستند و می خواهند نقاب صلح و دوستی بر چهره این جنایتکار بزنند ، باید بدانند که آمریکا هیچگاه دست از جنایتش بر نخواهد داشت.

معلمی با بیان اینکه اگر کسی مومن ، صادق و امین باشد از هر قشر و طبقه ای بیاید ما او را می پذیریم ، گفت: باید بگویم کسانی که حقوق میلیاردی دریافت می کنند مال مدیریت اشرافی هستند و با ادامه دهندگان راه شهدا تناسبی ندارند.


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگی - فرهنگ - معلمی - قائمشهر - افرادی - آمریکا - اینکه - افزود - انتخابات - مراسم - آینده - زندگی - کسانی - بدانند - ادامه - همچنین - جهانی - استکبار - تاکید - اشاره - انحراف - هیچگاه - مجالس -

نظر شما در مورد : کسانی که حقوق میلیاردی دریافت می کنند مال مدیریت اشرافی هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها