مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 914 -تاریخ انتشار : شنبه 18 مرداد 1393 -ساعت : 09:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعطای تسهیلات به شهرداری های مازندران

معاون بازرگانی و اقتصادی سازمان همیاری شهرداری های مازندران خبر داد:

اعطای تسهیلات به شهرداری های مازندران

مازند شورا: معاون بازرگانی و اقتصادی سازمان همیاری شهرداری های مازندران گفت: برای اولین بار در سال جاری به شهرداری های استان تسهیلات بانکی برای خرید تجهیزات پرداخت می شود.

مازند شورا: سید حسین صالح نیا عصر پنجشنبه درحاشیه بازدید از دهمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه های مجازی استان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان همیاری شهرداریهای استان با بانک تجارت بیان داشت: این رویداد برای اولین بار جهت تسهیل در امور مربوطه شهرداری ها و ارائه خدمات و تسهیلات بانکی براساس آخرین سیاست های پولی و اعتباری بانک مرکزی بین سازمان های همیاری شهرداری های سطح استان مازندران منعقد شد.
 
وی افزود: با اجرای این تفاهم نامه در سطح استان قطعا شهرداری ها در تأمین خرید ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مورد نیاز از طریق سازمان همیاری از تسهیلات بهره مند می شوند.
 
معاون بازرگانی و اقتصادی سازمان همیاری شهرداری های مازندران تصریح کرد: 58 شهرداری در سطح استان مازندران در عرصه خدمات تحت پوشش این نهاد هستند که تاکنون با توجه به نیازهای شهرداری ها در دریافت تسهیلات با مکاتبه سازمانی شش شهرداری در سطح استان اقدام به دریافت تسهیلات کرده که هم اکنون در مرحله پایانی اخذ وام قرار دارند.
 
صالح نیا اضافه کرد: شهرداری ها ومتقاضیان در این طرح میتوانند تا سقف 3.6 میلیارد تومان از تسهیلات بانک تجارت وسازمان همیاری شهرداری های مازندران در جهت خرید تجهیزات و انجام فعالیت های عمرانی شهری استفاده نمایند.
 
وی با اشاره به کمک های بلا عوض به شهرداری ها خاطرنشان کرد: هیچگونه کمک دولتی وبلا عوض به شهرداری ها ارائه نمی شود وتنها در انجام فعالیت ها مشارکت کرده تا هزینه های عمرانی ارزانتری برای دستگاه های اجرایی عرضه شود./ مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تسهیلات - شهرداری ها - سازمان همیاری شهردار - سید حسین صالح نیا - -

نظر شما در مورد : اعطای تسهیلات به شهرداری های مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها