مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9153 -تاریخ انتشار : جمعه 14 آبان 1395 -ساعت : 16:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کمتر از 20 درصد واحد‌های صنعتی شهرک‌های صنعتی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی فعال است

قول نادرست به مردم ندهیم؛

کمتر از 20 درصد واحد‌های صنعتی شهرک‌های صنعتی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی فعال است

مازندشورا: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به نیاز 400 میلیارد ریالی سرمایه‌گذاری برای واحد کک‌سازی سوادکوه به فعال‌بودن 20 درصد از واحد‌های شهرک‌های صنعتی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد

مازندشورا: عبدالله رضیان در جمع نماز‌گزاران نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به فعالیت حدود 5 ماه مجلس دهم شورای اسلامی به برکات نظام اسلامی در جامعه اشاره کرد و امنیت را یکی از مهم‌تر‌ین برکات نظام اسلامی دانست و گفت: امنیت جامعه با حضور مردم در صحنه‌های مختلف و درایت و تیز‌هوشی مقام معظم رهبری به دست آمده است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از قدرت‌های برتر در صحنه جهانی است، افزود: اقتدار ایران اسلامی با استقلال، همت و پایگاه دینی و مردمی این نظام به دست آمده است.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی، رکود و بیکاری را دو چالش جامعه از دیدگاه مقام معظم رهبری ذکر و خاطر‌نشان کرد: برای رفع بیکاری و رکود در جامعه باید تلاش کنیم.

رضیان، عدم توجه جدی به زیر‌ساخت‌های شهرستان سوادکوه را مهم‌ترین عامل مشکلات این شهرستان توصیف و اظهار کرد: برگزاری همایش توسعه سوادکوه در مسیر استفاده از توانمندی‌های موجود این شهرستان برای توسعه است و راه‌اندازی بوم‌گردی و تله‌کابین در سوادکوه و نیز استفاده مناسب از ظرفیت‌های کشاورزی و دامداری باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده قائم‌شهر و سوادکوه به دیدار‌های مردمی خود اشاره کرد و با بیان اینکه مراجعه بسیاری از مردم به دلیل مشکل معیشتی و اشتغال است، بیان کرد: به همراه نماینده دیگر حوزه انتخابیه که اصل فعالیت در مجلس شورای اسلامی را بر تفاهم و دوستی قرار داده‌ایم، برای هدایت تسهیلات در مسیر اشتغال تلاش می‌کنیم.

رضیان با بیان اینکه برداشتن مانع بیکاری از مسیر نظام اسلامی از اولویت‌های دولت و مجلس شورای اسلامی است، خاطر‌نشان کرد: دولت چاق است و 86 درصد بودجه سال 94 در بخش هزینه‌های جاری قرار داشت و نگاه ما و دولت به خصوصی‌سازی و سپردن کار‌ها به مردم است تا مردم به عنوان کار‌آفرین فعالیت کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه کمتر از 20 درصد واحد‌های صنعتی شهرک‌های صنعتی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی فعال است، خواستار برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات در بخش سرمایه در گردش و توانمندی مدیریت سرمایه‌گذاران شد و افزود: برای استفاده از توانمندی شهرک‌های صنعتی و جلوگیری از هدر سرمایه‌های کشور باید تلاش کرد.

وی از آخرین وضعیت احیای البرز مرکزی خبر داد و با بیان اینکه در آینده نزدیک زغال‌شویی البرز مرکزی را احیا و افتتاح می‌کنیم و با اشاره به اینکه قول نادرست به مردم ندهیم از نیاز 400 میلیارد ریالی سرمایه‌گذاری برای کک‌سازی سوادکوه خبر داد و گفت: زغال‌شویی و معدن کرد‌آباد در اولویت حوزه صنعت و معدن شهرستان سوادکوه قرار دارد.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - سوادکوه - اینکه - شورای - شهرستان - جامعه - اشاره - استفاده - فعالیت - صنعتی - رضیان - نماینده - بیکاری - توسعه - خاطر‌نشان - مشکلات - زغال‌شویی - اشتغال - شهرک‌های - می‌کنیم - سوادکوه‌شمالی - توانمندی - البرز - مرکزی - رهبری - کک‌سازی - سرمایه‌گذاری - عنوان - معادن - صنایع - میلیارد - ریالی - افزود - مردمی - کمیسیون - امنیت - برکات - قائم‌شهر -

نظر شما در مورد : کمتر از 20 درصد واحد‌های صنعتی شهرک‌های صنعتی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی فعال است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها