مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 916 -تاریخ انتشار : شنبه 18 مرداد 1393 -ساعت : 08:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مذاکره با سرمایه‌گذار برای احداث شهر بازی و بازارچه در شهر سورک

شهردار مرکز میاندورود خبر داد

مذاکره با سرمایه‌گذار برای احداث شهر بازی و بازارچه در شهر سورک

مازند شورا: شهردار مرکز میاندورود به برپایی نشست‏‌هایی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: در نتیجه این نشست‎ها مذاکراتی برای احداث یک شهر بازی و بازارچه توسط سرمایه‌گذار غیر‏بومی انجام شده است.

مازند شورا: عیسی ولی‌زاده در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: روز خبرنگار یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می‎گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می‌کنند.

وی تاکید کرد: حضور اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار نقش بسزایی در سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفاء خواهد نمود.

شهردار سورک مرکز شهرستان میاندورود بیان داشت: خبرنگاران نقش مهم و تعیین‌ کننده‌ای به‌عنوان رابط بین مسئولان، سازمان‌ها ومردم در اطلاع‌رسانی صحیح و ایجاد محیط امن خبری ایفا می‌کنند.

وی بیان داشت: در هفته‌های گذشته با مالکان هشت ملک در شهر به مذاکره نشستیم و پس از رایزنی‎های فراوان موفق شدیم بدون پرداخت ریالی از بودجه شهرداری ‌چهار مورد از آزادسازی‎ها را عملی کرده و برای چهار مورد دیگر نیز موافقت اولیه دوجانبه با شهروندان به دست آمده است.

ولی‌زاده گفت: املاک مجیدی و قدیری در خیابان امام خمینی(ره)، ملک اباذری در خیابان شهید سورکی آزاد به مساحت 67 متر مربع در تقاطعی تصادف‎آفرین، ملک مشعوفی در خیابان شهیدان بابازاده، املاک یدالله حیدرزاده و پرسته در خیابان شهید برمو همچنین ملک عابدین مفیدی در خیابان شهید غلام‎زاده از جمله این املاک بودند.

ولی‌زاده از برگزاری نشست خود و اعضای شورای اسلامی شهر با شجاعی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس و مدیران کل بحران و نوسازی مدارس در ماه گذشته با هدف بررسی مشکلات شهر خبر داد.

این مسئول به برپایی نشست‏‌هایی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اشاره کرد و افزود: در نتیجه این نشست‎ها مذاکراتی برای احداث یک شهر بازی و بازارچه توسط سرمایه‌گذار غیر‏بومی انجام شده است.

وی در پایان با بیان اینکه آشتی مردم با شهرداری دستاورد سه ماهه در میاندورود است اصلاح این ذهنیت تاریخی در شهروندان که باید برای تعریض خیابان و آزادسازی حریم از شهرداری پول بگیریم از مهم‌ترین اقداماتی است که در این مدت محدود توسط شهرداری انجام شده است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عیسی ولی‌زاده - سورک - میاندرود - -

نظر شما در مورد : مذاکره با سرمایه‌گذار برای احداث شهر بازی و بازارچه در شهر سورک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها