مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9160 -تاریخ انتشار : جمعه 14 آبان 1395 -ساعت : 19:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
یک سوم آسفالت مشارکتی مازندران در حوزه راه‌ها در شهرستان بابل

فرماندار ویژه بابل عنوان کرد:

یک سوم آسفالت مشارکتی مازندران در حوزه راه‌ها در شهرستان بابل

مازندشورا: عباسپور در ادامه خدمات دولت یازدهم در شهرستان بابل را مطلوب برشمرد و خاطرنشان کرد: در حوزه راه‌ها درباره میزان آسفالت انجام شده با سهم 70 درصدی دولت و 30 درصدی مردم بی‌نظیر بوده است

مازندشورا:محمدتقی عباسپور  اظهار کرد: با هدف برنامه توسعه‌ای و ایجاد زیرساخت‌های توسعه شهرستان بابل، بزرگ‌ترین همایش سرمایه‌گذاری مازندران در بابل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این همایش با محوریت شهرستان بابل برگزار می‌شود، افزود: در این همایش هر شهری فراخور خود، طرح‌های سرمایه‌گذاری خود را مطرح و از افرادی که قادر به مشارکت هستند دعوت به همکاری می‌کند.

فرماندار ویژه بابل با اشاره به اینکه این همایش نخستین همایش سرمایه‌گذاری مازندران در سال 95 است، تصریح کرد: همایش سرمایه‌گذاری مازندران تا اواخر سال جاری در بابل برگزار می‌شود.

عباسپور در ادامه خدمات دولت یازدهم در شهرستان بابل را مطلوب برشمرد و خاطرنشان کرد: در حوزه راه‌ها درباره میزان آسفالت انجام شده با سهم 70 درصدی دولت و 30 درصدی مردم بی‌نظیر بوده است.

این مسؤول با اشاره به اینکه یک سوم آسفالت مشارکتی مازندران در حوزه راه‌ها در شهرستان بابل انجام شده است، یادآور شد: در حال حاضر پیمانکار جاده کیاکلا نیز انتخاب شده و به‌زودی کار تعریض این جاده آغاز می‌شود.

وی ترمیم و بازسازی دو پل گرد رودبار و امیرده که بر اثر سیل تخریب شده بود را از دیگر اقدامات موثر دولت در بابل برشمرد و ادامه داد: درباره تعریض جاده شیخ موسی به فیروزجاه نیز اقدامات خوبی انجام شده و تردد و دسترسی به این جاده به آسانی انجام می‌شود.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همایش - مازندران - سرمایه‌گذاری - شهرستان - برگزار - اینکه - اشاره - آسفالت - درصدی - تعریض - درباره - راه‌ها - عباسپور - ادامه - برشمرد - اواخر -

مطالب مرتبط با : یک سوم آسفالت مشارکتی مازندران در حوزه راه‌ها در شهرستان بابل
نظر شما در مورد : یک سوم آسفالت مشارکتی مازندران در حوزه راه‌ها در شهرستان بابل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها