مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 918 -تاریخ انتشار : شنبه 18 مرداد 1393 -ساعت : 08:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار زیراب سوادکوه:

خبرنگاران مهم‌ترین مشاوران مسئولان هستند

مازند شورا: شهردار زیراب سوادکوه با اشاره به اهمیت فعالیت خبرنگاران، گفت: خبرنگاران بهترین و مهم‌ترین مشاوران مسئولان هستند

مازند شورا: محمود اعتصامی صبح امروز در جلسه هم‌اندیشی با خبرنگاران بر اهمیت اطلاع‌رسانی برای دستیابی به اهداف توسعه تاکید کرد و بیان داشت: تنها روز 17 مرداد را روز خبرنگار ندانیم بلکه همه ساعات و روز‌ها روز خبرنگار است.

شهردار زیراب سوادکوه با تقدیر از خبرنگاران در همراهی با مدیران شهری زیراب در خدمت به مردم، افزود: خبرنگاران بهترین و مهم‌ترین مشاوران مسئولان هستند.

وی با بیان اینکه شهر زیراب دارای 20 هزار نفر جمعیت به عنوان قلب شهرستان سوادکوه است، خاطرنشان کرد: وجود راه‌آهن تهران شمال و جاده ترانزیتی تهران و شمال و عبور رودخانه تالار از میان شهر زیراب به عنوان ظرفیت‌های توسعه شهر زیراب مطرح هستند.

اعتصامی بر لزوم نگاه ویژه استانی و ملی به شهر زیراب تاکید کرد و با بیان اینکه هیچ کارخانه‌ای در شهر زیراب وجود ندارد، افزود: شهرداری زیراب 65 پرسنل خدماتی و اداری دارد و شهرداری زیراب به دلیل مشکلات مالی هنوز حقوق ماه گذشته آنان را نپرداخته است.

شهردار زیراب خواستار راه‌اندازی نمایندگی ادارات و نهادها در شهر زیراب که به بخش ارتقا یافته است، شد و با تقدیر از بخشدار سابق زیراب در پیگیری ادارات و نهادها در این بخش، گفت: شهر زیراب قبل از جدایی شهرستان سوادکوه شمالی که کارخانجات و شرکت‌های متعددی را در خود داشت دارای درآمد پایدار ماهانه 120 تا 300 میلیون تومان بود و امروز درآمد آن تا 50 میلیون تومان کاهش یافته است.

وی با انتقاد از بی‌تدبیری مدیران قبل و محکوم شدن شهرداری زیراب به پرداخت 725 میلیون تومان به هلال احمر زیراب، افزود: کم‌کاری و بی‌تدبیری و عدم تفاهم بین شهردار وقت زیراب با صاحبان زمین شهرداری زیراب در پنج سال قبل موجب شده است که 337 متر از زمین محوطه شهرداری و 70 متر از ساختمان آن حکم قضایی بگیرد و هزینه حدود 40 میلیون تومان گذشته برای صاحبان زمین به حدود 200 میلیون تومان افزایش یافته است.

اعتصامی با تقدیر از علیپور نماینده سوادکوه در مجلس شورای اسلامی برای برگزاری جلسه با مدیران استانی و اختصاص 100 میلیون تومان به صورت علی‌الحساب برای حل مشکل مالکیت زمین شهرداری، تصریح کرد: تعامل با ادارات و نهادهای شهرستانی و استانی در دستور کار ما قرار داردلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زیراب - محمود اعتصامی - شهردار زیراب - -

نظر شما در مورد : خبرنگاران مهم‌ترین مشاوران مسئولان هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها