تقابلی بین نگاه اسلامی و ایرانی به زنان وجود ندارد

تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1395 - ساعت : 14:42

کد مطلب: 9205 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کمالی نماینده مازندران در شورای عالی استان ها:

تقابلی بین نگاه اسلامی و ایرانی به زنان وجود ندارد

مازندشورا: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای عالی استان‌های با اشاره بر اینکه نسبت به دیدگاه برخی مدیران در ندیده‌ گرفتن توانمندی‌های زنان در جامعه منتقدم، خاطر‌نشان کرد: بین نگاه اسلامی و ایرانی به زنان، تقابلی وجود ندارد و نویسندگان متعهد باید در این حوزه تلاش کنند

مازندشورا: نرگس کمالی  با اشاره به توصیف‌های زنان در آموزه‌های دینی و قرآنی اشاره کرد و گفت: نقش زن در جامعه بر طبق آموزه‌های دینی و قرآنی مورد توجه قرار گیرد و استعداد‌های فرهنگی و هنری زنان در جامعه کشف و پرورش پیدا کند.

نرگس کمالی در جمع فعالان فرهنگی و هنری شهرستان سوادکوه با اشاره به حضور گسترده نخبگان فرهنگی و هنری در این شهرستان، گفت: فرهنگ مازندران و نقش زن در آن به خوبی شناخته نشد.

وی با تقدیر از نویسنده کتاب «زن در فرهنگ عامه مردم مازندران» به جنبه‌های هنری و محتوای آن اشاره کرد و افزود: تقدیر از افراد فرهیخته و نخبه فرهنگی و هنری باید در جامعه گسترش پیدا کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای عالی استان‌های با اشاره بر اینکه نسبت به دیدگاه برخی مدیران در ندیده‌ گرفتن توانمندی‌های زنان در جامعه منتقدم، خاطر‌نشان کرد: بین نگاه اسلامی و ایرانی به زنان، تقابلی وجود ندارد و نویسندگان متعهد باید در این حوزه تلاش کنند.

عضو شورای شهرستان سوادکوه به افزایش هر‌روزه نقش زنان در جامعه اشاره و اظهار کرد: نقش زن به عنوان مادر، همسر، مدیر و فعال اجتماعی و فرهنگی در جامعه تبیین شود.

کمالی به توصیف‌های زنان در آموزه‌های دینی و قرآنی اشاره کرد و گفت: نقش زن در جامعه بر طبق آموزه‌های دینی و قرآنی مورد توجه قرار گیرد و استعداد‌های فرهنگی و هنری زنان در جامعه کشف و پرورش پیدا کند.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها

برچسب ها : #نرگس کمالی #شورای عالی استان ها #رئیس کمیسیون فرهنگی #نگاه به زنان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تقابلی بین نگاه اسلامی و ایرانی به زنان وجود ندارد

*

*


X https://sport45.site/