مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9246 -تاریخ انتشار : یکشنبه 16 آبان 1395 -ساعت : 09:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تلاش برای دریافت اعتبارات سفر ریاست جمهوری به مازندران در سال آخر دولت

دریافت بخشی از اعتبار به صورت اوراق خزانه اسلامی؛

تلاش برای دریافت اعتبارات سفر ریاست جمهوری به مازندران در سال آخر دولت

مازندشورا: 301 میلیارد تومان اعتبار در سال 95 بود که 150 میلیارد تومان که بخش زیادی از این اعتبار را به صورت اوراق خزانه اسلامی در اختیار گرفتیم و بقیه را هم به صورت نقدی قرار است دریافت کنیم

مازندشورا: علی نبیان راجع به آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی استان مازندران اظهار کرد: موافقت‎نامه‌های سال 95 برای اجرای پروژه‌های عمرانی در حال مبادله است، به دنبال  تسریع در تبادل موافقت‎نامه هستیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به منابعی که دولت به صورت نقد و بخش دیگر را به صورت خزانه اسلامی تامین منابع می‎کند، با توزیع این منابع مالی سرعت مناسبی در اجرای پروژه‌های عمرانی ایجاد می‎شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران خاطر نشان کرد: یکی از پروژه‌های مهم کمربندی‌های استان است، پروژه ساری و نوشهر به جمع‌بندی مناسبی رسید، اجرای پروژه کمربندی بابل نیز با سرعت مناسبی در حرکت است.

وی اضافه کرد: اعتبار محور سوادکوه از محل اعتبارات خزانه انجام شد، در حال حاضر در دستور کار قرار دارد، وزیر راه و شهرسازی دستورهای لازم را برای تامین منابع این پروژه را صادر کرد تا بتوانیم تا پایان امسال این پروژه به اتمام برسد.

نبیان در پاسخ به سوالی درباره اینکه این اوراق مربوط به بدهی‌های گذشته دولت به پیمانکاران نیست، افزود: دو مدل اوراق خزانه قرار است صادر شود، بخشی از اوراق مربوط به بدهی گذشته و بخشی دیگر هم مربوط به پروژه‌های جدید است که می‎توان برای تامین منابع مالی پیمانکار این اوراق را در اختیار آنها قرار دارد.

وی درباره وضعیت تخصیص اعتبارات گفت: 301 میلیارد تومان اعتبار در سال 95 بود که 150 میلیارد تومان که بخش زیادی از این اعتبار را به صورت اوراق خزانه اسلامی در اختیار گرفتیم و بقیه را هم به صورت نقدی قرار است دریافت کنیم و در حال حاضر تلاش ما این است که با توجه به پیگیری استاندار و سازمان برنامه و بودجه و تخصیص سفر را دریافت کنیم که اعتبار آن 991 میلیارد تومان بود که 547 مربوط به سال قبل و بقیه برای امسال بود.

نبیان یادآور شد: سال گذشته در بحث تخصیص‌ها کاهش داشتیم ولی با پیگیری انجام شده قرار است بخش زیادی تامین منابع شود.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اوراق - پروژه‌های - منابع - عمرانی - اعتبار - پروژه - خزانه - مازندران - مربوط - تامین - تومان - گذشته - میلیارد - مناسبی - استاندار - نبیان - اعتبارات - دریافت - اجرای - پیگیری - تخصیص - اختیار - زیادی - وضعیت - اسلامی - استان - امسال - درباره - معاون -

مطالب مرتبط با : تلاش برای دریافت اعتبارات سفر ریاست جمهوری به مازندران در سال آخر دولت
نظر شما در مورد : تلاش برای دریافت اعتبارات سفر ریاست جمهوری به مازندران در سال آخر دولت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها