مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9275 -تاریخ انتشار : یکشنبه 16 آبان 1395 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دعوت معاونت ترافيك شهرداري تهران از شهروندان براي بازديد از نمايشگاه مطبوعات

چگونه خود را به «نمايشگاه مطبوعات» برسانيم؟

مازندشورا: معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران، ضمن دعوت از شهروندان براي بازديد از «بيست و دومين نمايشگاه مطبوعات» كه روز شنبه 15 آبان افتتاح شد، امكانات و تسهيلات در نظر گرفته شده به منظور حضور عموم علاقه مندان در محل برگزاري اين رويداد عظيم فرهنگي در محل مصلاي بزرگ امام خميني (ره) را اعلام كرد.

مازندشورا:

بلدیه| با اعلام اين كه استفاده از مترو پيشنهاد اولمان جهت حضور شهروندان در نمايشگاه است و پيشنهاد بعدي مان، استفاده از بي آر تي است، گفت: ايستگاه متروي مصلا در مسير خط يك مترو، بازديد از نمايشگاه از ورودي شمالي مصلا را امكان پذير مي ‌سازد و ايستگاه متروي شهيد بهشتي در تقاطع خطوط يك و سه مترو نيز بازديد از نمايشگاه از ورودي جنوبي مصلا را ممکن مي کند.
شهرام جبّاري زادگان با تأكيد بر اين كه خط 5 بي آر تي در مسير پايانه بيهقي در ميدان آرژانتين تا پايانه علم و صنعت در ابتداي خيابان دردشت در ضلع شمالي مصلا ايستگاه دارد، افزود: بعد از قطارهاي مترو به عنوان توصيه اول، استفاده ازاتوبوس‌ هاي تندرو، توصيه بعدي مان براي حضور در نمايشگاه مطبوعات است.
وي با اشاره به اين كه هر چند استفاده از خودروي شخصي به دليل شلوغي بزرگراه ‌ها و خيابان ‌هاي محدوده مصلا براي بازديد از نمايشگاه توصيه نمي شود اما امکانات و تسهيلاتي به منظور پارک خودروهاي شخصي نيز در نظر گرفته شده، اظهار كرد: به اين منظور، نسبت به پيش بيني 3 باب پاركينگ عمومي در اطراف مصلا اقدام شده كه استفاده از آنها براي عموم بازديدكنندگان امكان پذير است.
جبّاري زادگان با بيان اين كه پاركينگ شماره يك با دسترسي از خيابان شهيد بهشتي در ضلع جنوبي مصلا واقع شده و ظرفيت 600 دستگاه خودروي سواري را دارد، تصريح کرد: محل بعدي، پاركينگ بزرگ لجستيك است با دسترسي از خيابان شهيد مفتح شمالي، قبل از دانشکده الهيات دانشگاه تهران قرار دارد و ظرفيت 3 هزار دستگاه خودرو را داراست و سومين محل، پاركينگ گلگشت است كه با دسترسي از بزرگراه رسالت، قبل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي واقع شده و علاوه بر ظرفيت پارك 700 دستگاه خودروي سواري، ظرفيت پارك 500 دستگاه اتوبوس را نيز دارد.
گفتني است «بيست و دومين نمايشگاه مطبوعات» كه با شعار «شفافيت و صداقت» آغاز به كار كرده تا روز جمعه 21 آبان ادامه خواهد داشت و هر روز از ساعت 9 و 30 دقيقه تا 20 و 30 دقيقه ميزان عموم علاقه مندان است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمايشگاه - استفاده - خيابان - ظرفيت - پاركينگ - دستگاه - بازديد - مطبوعات - توصيه - خودروي - دسترسي - شمالي - ايستگاه - بزرگراه - منظور - دقيقه - سواري - جنوبي - ورودي - متروي - پيشنهاد - شهروندان - امكان - بهشتي - زادگان - جبّاري - تهران - پايانه -

نظر شما در مورد : چگونه خود را به «نمايشگاه مطبوعات» برسانيم؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها