مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9305 -تاریخ انتشار : یکشنبه 16 آبان 1395 -ساعت : 16:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تنکابن سینمادار شد/ اولین اکران: فروشنده فرهادی

اتفاق خوب و ارزشمند برای تنکابن؛

تنکابن سینمادار شد/ اولین اکران: فروشنده فرهادی

مازندشورا: بازگشایی این سینما بعنوان یکی از برنامه اولویتی پس از حضور بعنوان مسئول ارشاد تنکابن بوده و یکی از مسایلی که دغدغه و خواسته بحق مردم تنکابن و اهالی فرهنگ و هنر بود بازگشایی مجدد سینما بود

مازندشورا:  بابک شمس ناتری عصر یکشنبه در بازدید از از روند آغاز به کار مجدد سینما انقلاب تنکابن، خبر بازگشایی مجدد این سینما را رسما اعلام کرد و افزود: بی شک بازگشایی مجدد سینما انقلاب تنکابن یک اتفاق خوب و ارزشمند برای شهرستان و مردم فرهیخته این دیار است و این خبر را با خرسندی و افتخار اعلام می کنیم.

وی افزود: بازگشایی این سینما بعنوان یکی از برنامه اولویتی پس از حضور بعنوان مسئول ارشاد تنکابن بوده و یکی از مسایلی که دغدغه و خواسته بحق مردم تنکابن و اهالی فرهنگ و هنر بود بازگشایی مجدد سینما بود.

شمس ناتری افزود: قبل از این هم تلاش ها و زحماتی کشیده شد که جای قدردانی و قدرشناسی دارد و در حقیقت تلاش و جدیت مدیر و بهره بردار سینما در بازگشایی سینما قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: داشتن سینما یک ضرورت است که مردم فرهنگ دوست تنکابن مدتی طولانی از نعمت آن محروم بودند که به ناچار به شهرستانهای دیگر جهت تماشای فیلم می رفتند که خوشبختانه این سینما بازگشایی مجدد شد و امیدواریم مسوولین حمایت کنند تا این سینما پا برجا و برقرار باشد.

وی با اشاره به کیفیت فنی سینما تنکابن خاطرنشان کرد: نور و صدا با کیفیت مناسب انجام شده و در برخی نقاط سالن انتظار زیباسازی صورت گرفت و با توجه به تغییرات در سن و پرده فضای بهتری را در سینما انقلاب شاهد هستیم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن با اشاره روند اکران فیلم در این سینما خاطرنشان کرد:

اقدامات مورد نیاز قانونی با کمک برخی دستگاه های مرتبط شهرستانی و همچنین اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برای بازگشایی مجدد سینما انجام شد و در حال حاضر فیلم فروشنده اصغر فرهادی بر روی پرده سینما انقلاب در حال اکران است.

وی همجنین ادامه داد: طی اقدامات خوبی که مدیرسینما انجام داده سینما انقلاب از شیفت صبح تا ظهر می تواند برای دانش آموزان مدارس پخش فیلم داشته باشد و عصرها نیز از ساعت یک عصر با سانس های فرد فیلم پخش و علاقه مندان به هنر هفتم می توانند در شهر خودشان به تماشای فیلم بنشینند.

وی با اشاره به اهمیت حمایت مردم در تدوام سینما تنکابن گفت: از مردم فرهنگ دوست شهرستان هم انتظار داریم با حضور خود در روزهای اولیه موجب دلگرمی مدیر و کارکنان سینما شوند و سینمای شهرستان را مورد حمایت قرار دهند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سینما - تنکابن - بازگشایی - انقلاب - فرهنگ - اداره - ارشاد - اشاره - شهرستان - اسلامی - حمایت - انتظار - کیفیت - اقدامات - اکران - خاطرنشان - ناتری - سرپرست - اعلام - افزود - بعنوان - تماشای -

نظر شما در مورد : تنکابن سینمادار شد/ اولین اکران: فروشنده فرهادی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها