مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9338 -تاریخ انتشار : یکشنبه 16 آبان 1395 -ساعت : 22:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهرداری‌ها مکلف به ایجاد و راه‌اندازی بازارچه‌ها شدند

لزوم ایجاد بازارچه برای عرضه محصولات بومی توسط شهرداران در مازندران؛

شهرداری‌ها مکلف به ایجاد و راه‌اندازی بازارچه‌ها شدند

مازندشورا: شهرداری‌ها مکلف به ایجاد و راه‌اندازی بازارچه‌ها و فروش محصولات تولیدکنندگان هستند و شهرداران باید ایجاد آن در راسته بازار در عرضه و فروش تولیدات و محصولات صنایع دستی و سوغات را انجام دهند

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: شهرداری‌ها مکلف به ایجاد و راه‌اندازی بازارچه‌ها و فروش محصولات تولیدگنندگان هستند و شهرداران باید ایجاد آن در راسته بازار در عرضه و فروش تولیدات و محصولات صنایع دستی و سوغات را انجام دهند.

 ربیع فلاح امشب در جلسه شورای اشتغال استان که در استانداری مازندران برگزار شد، اظهار کرد: مازندران در بحث رونق اقتصادی در بخش صنعت رتبه دوم و در کشاورزی رتبه اول دارد.

استاندار مازندران با بیان اینکه تعداد اشتغالی که تفاهم شده 12 درصد خوداشتغالی است که در مجموع اعلام شده است، افزود: در بحث اشتغال خرد و کوچک در سال گذشته در استان حدود 16 هزار شغل ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه باید با تلاش در بخش اشتغال خرد شرایط ایجاد شود، خاطر نشان کرد: شهرداری‌ها مکلف به ایجاد و راه‌اندازی بازارچه‌ها و فروش محصولات تولیدکنندگان هستند و شهرداران باید   ایجاد آن در راسته بازار در عرضه و فروش تولیدات و محصولات صنایع دستی و سوغات را انجام دهند.

استاندار مازندران با اشاره به مشکل اشتغال تحصیل کرده‌ها در استان یادآور شد: مشکل اشتغال تحصیلکرده‌های استان مازندران فقط با موضوع IT  و ICT قابل حل است و راه دیگری به جز این نداریم.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - اشتغال - ایجاد - استان - محصولات - استاندار - اشاره - شهرداران - اینکه -

نظر شما در مورد : شهرداری‌ها مکلف به ایجاد و راه‌اندازی بازارچه‌ها شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها