مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9379 -تاریخ انتشار : دوشنبه 17 آبان 1395 -ساعت : 12:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کنترل و نظارت برساخت و ساز از اولویت‌های راه و شهرسازی کردستان است

رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان راه و شهرسازی کردستان:

کنترل و نظارت برساخت و ساز از اولویت‌های راه و شهرسازی کردستان است

مازندشورا: رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان راه و شهرسازی کردستان گفت: کنترل و نظارت بر ساخت و سازها در استان کردستان به‌طور مستمر و با جدیت همواره در حال انجام است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، صلاح قریشی گفت: برابر مباحث مقررات ملی ساختمان و آیین‌نامه‌های اجرایی مربوطه از کارگاه‌های ساختمانی سطح استان توسط گروه نظارت عالیه ساختمان بازدید به عمل می‌آید.

قریشی ادامه داد: در جریان این بازدیدها، مدارک و مستندات کارگاه شامل پروانه ساختمانی، آلبوم نقشه‌های اجرایی سازه، معماری، تأسیسات مکانیکی و برقی و کنترل مجریان ذیصلاح و مهندسین دارای صلاحیت و ظرفیت اشتغال به کار بررسی می‌شود.

وی گفت: از جمله موارد دیگری که مورد بازرسی و کنترل قرار می‌گیرد مصالح مورد استفاده است که در این رابطه در جریان هر بازدید استفاده از مصالح استاندارد و مرغوب و روش‌های اجرای مناسب از جمله بتن‌ریزی، عمل‌آوری بتن، آرماتوربندی، جوشکاری و دیوارچینی در محل کارگاه ساختمان، توصیه‌های لازم به کارگران، پیمانکاران و صاحب‌کاران ارائه می‌شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - ساختمان - کنترل - کردستان - جریان - کارگاه - مصالح - استفاده - بازدید - قریشی - مقررات - نظارت - اداره - اجرایی - ساختمانی -

مطالب مرتبط با : کنترل و نظارت برساخت و ساز از اولویت‌های راه و شهرسازی کردستان است
نظر شما در مورد : کنترل و نظارت برساخت و ساز از اولویت‌های راه و شهرسازی کردستان است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها