مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9454 -تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 -ساعت : 14:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
یک سوم ازدواج ها در بهشهر منجر به طلاق می شود

سجادی فرماندار بهشهر عنوان کرد:

یک سوم ازدواج ها در بهشهر منجر به طلاق می شود

مازندشورا: براساس آمارهای اعلام شده یک سوم ازدواج در شهرستان بهشهر منجر به طلاق می شود که برای برون رفت از این مشکلات نیازمند خردجمعی و استفاده از توان کارگروهها و سازمانهای مردم نهاد است

مازندشورا: سید خالق سجادی، دوشنبه شب در جمع نخبگان جوان بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر افزود: بیکاری و طلاق از جمله مشکلات مهم شهرستان است که با آن دست به گریبان هستیم و برای رفع مشکلات باید با برنامه ریزی وارد شد.

وی ادامه داد: براساس آمارهای اعلام شده یک سوم ازدواج در شهرستان بهشهر منجر به طلاق می شود که برای برون رفت از این مشکلات نیازمند خردجمعی و استفاده از توان کارگروهها و سازمانهای مردم نهاد است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهشهر با اعلام اینکه علی رغم همه تلاش های انجام شده در بعد از مساله برجام همچنان هجمه ها علیه دولت وجود دارد، یادآور شد: در بخش برجام شاید به اهداف عالی نرسیم اما سرانجام خوبی حاصل شده است.

سجادی گفت: در سه ساله دولت تدبیر و امید پروژه های مختلف در شهرستان بهشهر به سرانجام رسیده است که فاز دوم بندر امیرآباد آماده بهره برداری است که با حضور رییس جمهور به بهره برداری می رسد که شاهد رونق اقتصادی بیشتری خواهیم بود.

وی بیان داشت: کارخانه کاغذسازی تبریز آماده بهره برداری است و همچنین کارخانه ام دی اف با سرمایه گذاری انجام شده در حال ساخت و ساز است.

فرماندار بهشهر همچنین با در دست ساخت بودن جاده بهشهر به بندر، رستمکلا به بندر و همچنین 35 کیلومتر راه روستایی خاطر نشان کرد: اعتقاد داریم که فراهم کردن زیرساختهای لازم برای توسعه، گامی برای ایجاد توسعه است که با تمام توان در این بخش وارد عمل شده ایم.

سجادی همچنین با اشاره به تصویب منطقه آزاد امیرآباد در مازندران گفت: این مساله ظرفیتی مهم برای توسعه همه جانبه مازندران و خروج از رکود اقتصادی موجود است که همه ما باید برای تصویب نهایی تلاش کنیم تا مازندران به توسعه برسد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهشهر - همچنین - توسعه - شهرستان - مازندران - مشکلات - سجادی - برداری - اقتصادی - کارخانه - تصویب - برجام - مساله - اعلام - فرماندار - سرانجام - امیرآباد - آماده -

نظر شما در مورد : یک سوم ازدواج ها در بهشهر منجر به طلاق می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها