مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9467 -تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 -ساعت : 10:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئيس پليس جديد راهور پايتخت:

به دنبال رسيدن به يک شهر منظم هستيم

مازندشورا: بايد به اين موضوع توجه شود که براي رسيدن به يک شهر منظم بايد اقداماتي دردستور کار قرار گيرد و ما نيز در شهر تهران به دنبال رسيدن به يک شهر منظم هستيم.

مازندشورا:

بلدیه| سردار محمدرضا مهماندار رئيس  پليس جديد راهور پايتخت اظهار داشت:در راهنمايي و رانندگي تهران از جمله فعاليت ها ازعهده يک مجموعه بر نمي آيد و براي انجام امور بايد نهادهايي همانند قوه قضائيه، قوه مقننه و شهرداري با راهنمايي و رانندگي همکاري داشته باشند.
وي در آيين معارفه خود به عنوان رئيس جديد پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ اعلام کرد که بايد به اين موضوع توجه شود که براي رسيدن به يک شهر منظم بايد اقداماتي دردستور کار قرار گيرد و ما نيز در شهر تهران به دنبال رسيدن به يک شهر منظم هستيم. در حوزه ترافيک تهران، يک شهر نيست بلکه مي توان وسعت فعاليت در آن را با يک ايران مقايسه کرد.
رئيس جديد پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ گفت: در تلاشيم تا با بهره گيري از ابزارهاي مديريت هوشمند ترافيک شهرتهران را مديريت کنيم.
وي افزود: درحوزه ترافيک هيچ جاي ايران همانند شهر تهران نيست و نحوه فعاليت ها درپايتخت بسيار پيچيده است.
رئيس جديد پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ نظم در حوزه ترافيک را نياز اصلي شهر تهران دانست و افزود: امروز تهران نيازمند نظم است و اگر مي خواهيم در حوزه ترافيک به پيشرفتهاي قابل توجهي دست پيدا کنيم بايد توجه ويژه اي به حوزه نظم و ترافيک داشته باشيم.
وي با تاکيد بر لزوم همکاري تمام دستگاه‌هاي اجرايي با مجموعه پليس راهنمايي و رانندگي تهران خاطرنشان کرد: در راهنمايي و رانندگي تهران از جمله فعاليت ها ازعهده يک مجموعه بر نمي آيد و براي انجام امور بايد نهادهايي همانند قوه قضائيه، قوه مقننه و شهرداري با راهنمايي و رانندگي همکاري داشته باشند.
رئيس جديد پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با بيان اينکه يک شهر منظم يافتني نيست بلکه ساختني است، گفت: بايد به اين موضوع توجه شود که براي رسيدن به يک شهر منظم بايد اقداماتي دردستور کار قرار گيرد و ما نيز در شهر تهران به دنبال رسيدن به يک شهر منظم هستيم.
وي خواستار همکاري مردم با  پليس شد و بيان کرد: براي مديريت شهر تهران نيازمند همکاري مردم با پليس هستيم و اگر کمک‌هاي مردم نباشد پيشرفتي در فعاليت‌هاي خود نخواهيم داشت.
به گفته رئيس جديد پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ حضور و همکاري مردم با پليس مي تواند در فرايند نظم بخشي به شهر تهران کمک کند.
وي احترام به حقوق شهروندان را يکي از اولويت هاي اصلي پليس دانست واظهار کرد: احترام به حقوق شهروندان وايجاد تسهيلات ترافيکي براي شهروندان از جمله مهمترين محورهاي کاري ما در پليس تهران خواهد بود.
رئيس جديد پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ اطلاع رساني را عامل ارتقا فرهنگ ترافيک در پايتخت دانست و اذعان کرد: مردم زماني با پليس همکاري مي کنند که بتوانند اطلاعات مناسبي در حوزه ترافيک داشته باشند.
وي اصلاح رفتار کارکنان پليس راهنمايي و رانندگي را يکي ديگر از برنامه‌هاي اصلي پليس راهور دانست و خاطرنشان کرد: آموزش واصلاح رفتار کارکنان امروز يکي از دغدغه هاي اصلي ما به شمارمي آيد و بايد به سمتي پيش رويم که نيروهاي ما به حرفه اي گري کامل دست پيدا کنند.
رئيس جديد پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با اشاره به لزوم بهره گيري پليس از مديريت هوشمند ترافيک اظهار کرد: بايد به سمتي پيش رويم که با بهره گيري از مديريت هوشمند ترافيک يک شهر منظم را در پايتخت داشته باشيم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - راهنمايي - رانندگي - ترافيک - همکاري - رسيدن - مديريت - دانست - فعاليت - هستيم - پايتخت - راهور - باشند - شهروندان - همانند - دنبال - هوشمند - مجموعه - امروز - نيازمند - احترام - کارکنان - رفتار - افزود - خاطرنشان - باشيم - اقداماتي - قضائيه - نهادهايي - ازعهده - مقننه - شهرداري - دردستور - اظهار - موضوع - ايران -

نظر شما در مورد : به دنبال رسيدن به يک شهر منظم هستيم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها