مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9468 -تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 -ساعت : 10:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران:

اعضای شورای شهر از هر سوء استفاده‌ای مبرا شدند

مازندشورا: سروری درباره گزارش سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان درباره واگذاری املاک شهرداری تهران، گفت: براساس این گزارش مشخص شد که چه دروغ‌های بزرگی به مردم گفته‌اند و اعضای شورای شهر از هرگونه سوء استفاده‌ای مبرا شدند.

مازندشورا:

بلدیه| پرویز سروری در تذکرات پیش از دستور سیصد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار پداشت: بارش باران شب گذشته، مشکلات جدی را برای شهروندان ایجاد کرد و از تمامی مسئولان از جمله شهرداری و دولت درخواست می‌شود تا به وظایف خود به درستی عمل کنند تا سیستم شهر را بارندگی به هم نزند.
وی افزود: بنده باید از سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان، شفافیت و عدالت که گزارش خود را درباره واگذاری املاک شهرداری تهران با سختگیری خاصی ارائه کردند، تشکر کنم.
وی افزود: این گزارش نشان داد چه دروغ‌های بزرگی تحویل مردم داده‌اند و اعضای مظلوم شورای شهر تهران مبرا از هرگونه سوء استفاده شده‌اند.
سروری تأکید کرد: موضوع یک میلیون و 150 هزار متر مربعی زمین دروغ دروغ بود و این مباحث نشان داد چه دروغ‌های برای فروریختن دیوار اعتماد مردم به شورای شهر تهران گفته شده است.
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از شهرداری تهران تقاضا داریم با تخلفات شکل گرفته به شدت برخورد کند تا هیچکس در جهت سوء استفاده حرکت نکند.
سروری بیان داشت: اساس این گزارش نشان داد که چه دروغ‌های بزرگی نسبت به خادمین مردم در شورای شهر تهران صورت گرفته است.
وی بیان داشت: این سازمان مردم نهاد که ریاست آن را احمد توکلی بر عهده دارد به صورت سختگیرانه املاک واگذاری شهرداری تهران را مورد بررسی قرار داد و آنهایی که دروغ گفتند، نفاق دارند و جو را مخدوش کردند باید در پیشگاه خدا و ملت ایران عذرخواهی و توبه کنند که می‌خواستند ضربه بزرگی به اعتماد ملی وارد کنند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شورای - شهرداری - شورای شهر - سروری - اسلامی - بزرگی - گزارش - دروغ‌های - اعتماد - گرفته - استفاده - افزود - حقوقی - نظارت - اعضای - کمیسیون - واگذاری - املاک -

نظر شما در مورد : اعضای شورای شهر از هر سوء استفاده‌ای مبرا شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها