مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9470 -تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 -ساعت : 10:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران:

عبور و مرور شهروندان منطقه ۱۸ به دلیل وجود دستفروشان مختل شده است

مازندشورا: رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: حضور بیش از اندازه دستفروشان در منطقه 18 موجب شده است که عبور و مرور در این منطقه مختل شود.

مازندشورا:

بلدیه| اقبال شاکری پس از اظهارات دبیر دبیران شورایاری منطقه 18 در سیصد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: متأسفانه حضور بیش از اندازه دستفروشان در منطقه 18 موجب شده است که عبور و مرور در آن منطقه مختل شود. 
وی با اشاره به اینکه وجود دستفروشان در مناطق جنوبی شهر تهران مشکلاتی را ایجاد کرده است، گفت: طرح مشاوره برای رودخانه کن در آن منطقه تکمیل و ابلاغ شده است و وجود این رودخانه با توجه به عدم ایمن‌سازی لازم، خطراتی ایجاد خواهد کرد.
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: امیدواریم پروژه خط آهن در منطقه 18 تهران به نتیجه نهایی برسد و معضلات شهروندان آن منطقه نیز حل شود. 
شاکری تأکید کرد: برای پروژه‌های در اولویت شهر تهران و مناطق مختلف باید بودجه لازم اختصاص یابد و اگر تأمین بودجه نشود قطعاً در آن پروژه فعالیتی نخواهیم داشت.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - تهران - شورای - اسلامی - دستفروشان - رودخانه - بودجه - ایجاد - پروژه - کمیته - شهروندان - عمران - مناطق -

نظر شما در مورد : عبور و مرور شهروندان منطقه ۱۸ به دلیل وجود دستفروشان مختل شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها