مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9507 -تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 -ساعت : 15:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شورای شهر در بروز تخلفات در شهرداری مسوول است

عضو شورای شهر:

شورای شهر در بروز تخلفات در شهرداری مسوول است

مازندشورا: وی با بیان اینکه در بروز برخی تخلفات شورای شهر نیز مسئول است گفت: اعضای شورای شهر نیز باید پاسخگوی اتفاقات رخ داد باشند و به همین دلیل باید پیش بینی‌های لازم را در بودجه داشته باشند تا تخلفات رخ ندهد

مازندشورا: احمد مسجدجامعی صبح امروز در سیصد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به دستور اول جلسه امروز در خصوص تعیین ضوابط و چهارچوب بودجه سال 96 شهرداری تهران با بیان اینکه باید سیاست‌های بودجه به گونه‌ای تدوین شود که مانع بروز تخلفات شود گفت: باید در سیاست‌های بودجه تصمیمات و چهارچوبی اتخاذ شود که جلوی بروز تخلفات در بدنه شهرداری را بگیرد.

وی با بیان اینکه در بروز برخی تخلفات شورای شهر نیز مسوول است گفت: اعضای شورای شهر نیز باید پاسخگوی اتفاقات رخ داد باشند و به همین دلیل باید پیش بینی‌های لازم را در بودجه داشته باشند تا تخلفات رخ ندهد.

وی با بیان اینکه سه پیشنهاد در این راستا دارم گفت: باید مسئولیت شورای شهر در نظارت بر بودجه لحاظ شود چرا که در برخی از موارد از جمله پرونده اخیر واگذاری املاک قصوراتی نیز متوجه شورای شهر است.

مسجدجامعی با بیان اینکه مسائل و آسیب های اجتماعی همواره جزء تاکیدات و هزینه‌های شهرداری تهران بوده اما در سیاست‌های کلان بودجه مغفول مانده‌است گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته مباحث بودجه آسیب‌های اجتماعی نیز در سیاست‌ها لحاظ شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شورای شهر در بخش بودجه غیر نقد شهرداری نظارت ندارد گفت: در حال حاضر بودجه غیر نقد شهرداری تهران 45 درصد است که پیشنهاد می‌شود در بودجه سال 96 این رقم به 35 درصد کاهش یابد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بودجه - شورای - شورای شهر - اینکه - شهرداری - تخلفات - تهران - سیاست‌های - مسجدجامعی - اجتماعی - امروز - نظارت - پیشنهاد - باشند - مسوول -

نظر شما در مورد : شورای شهر در بروز تخلفات در شهرداری مسوول است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها