مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9508 -تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 -ساعت : 15:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تذکر رئيس کميته عمران شورا به دولتي ها:

اگر همت شهرداري تهران نبود تکليف مردم چه بود؟

مازندشورا: رئيس کميته عمران شوراي شهر تهران همزمان با سيصد و چهارمين جلسه علني شوراي شهر تهران به دولت يازدهم و سازمان حمل و نقل وزارت راه و شهرسازي درخصوص اجحاف به زائران حسيني تذکر داد و گفت: دولت بايد در اين مراسم ها تسهيل گري و ساده سازي کند، نه اينکه هزينه هاي حمل و نقلي در اين ايام را چندين برابر افزايش دهد.

مازندشورا:

بلدیه| اقبال شاکري در تذکر پيش از دستور امروز شورا با تاکيد بر اينکه نمي دانيم اگر شهرداري تهران نيز به برگزاري اين آئين وارد نمي شد، چگونه اين راه پيمايي ديني برگزار مي شد، تصريح کرد: در هفته هاي اخير شاهد بوديم که قيمت بليت هاي هواپيما، قطار، اتوبوس و هزينه پارکينگ ها چند برابر شده است در حاليکه دولت بايد نقش تسهيل گري ايفا کند.
وي با اشاره به اينکه مسئولان دولتي در هفته هاي اخير در کنار افزايش رقم هاي حمل و نقلي، هزينه هاي بيمه مسافرتي 30 يا 50 هزارتوماني را به زائران تحميل کرده اند، افزود: اينکه شرکت هايي که بايد خدمتگزار باشند در اين ايام اقدام به فرصت طلبي مي کنند، صحيح نيست.
شاکري تاکيد کرد: رفتارهاي اخير دولتي ها اجحاف در حق زائران بوده که نياز به برخورد شديد دارد و اميدوارم شور حسيني خودش اين مشکلات را حل کند.  


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اينکه - دولتي - زائران - هزينه - شاکري - شهرداري - تهران - تاکيد -

نظر شما در مورد : اگر همت شهرداري تهران نبود تکليف مردم چه بود؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها