مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9516 -تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 -ساعت : 13:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کسب رتبه اول کشور در خصوص جلوگیری از تعرض و رفع تصرف اراضی ملی و دولتی

توسط اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام بدست آمد:

کسب رتبه اول کشور در خصوص جلوگیری از تعرض و رفع تصرف اراضی ملی و دولتی

مازندشورا: اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام رتبه اول جلوگیری از تعرض و رفع تصرف اراضی ملی و دولتی در سطح کشور را کسب کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام، سازمان ملی زمین و مسکن طبق بررسی عملکرد یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی ادارات راه و شهرسازی سطح کشور رتبه برتر به یگان حفاظت از اراضی ملی راه و شهرسازی استان ایلام تعلق گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در جلسه‌ای که در این خصوص تشکیل شد گفت: با تشکیل یگان حفاظت از اراضی در اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام و همکاری و هماهنگی مدیریت املاک و حقوقی این اداره کل با یگان مذکور و همراهی دستگاه محترم قضایی خوشبختانه تصرف غیرقانونی اراضی ملی و دولتی توسط افراد سودجو به صفر نزدیک شده و رفع تصرف از این اراضی با جدیت پی گیری می‌شود.

میر جعفریان افزود: امسال که توسط مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام‌گذاری شده است یگان حفاظت این اداره کل در راه صیانت از بیت‌المال با جدیت تمام از تصرف اراضی ملی و دولتی توسط اشخاص سودجو جلوگیری و اقدام به رفع تصرف این اراضی با هماهنگی دستگاه قضایی نمود که خوشبختانه اقدامات این یگان در سطح کشور نمونه تشخیص داده شد.

وی بیان کرد: جلوگیری از تصرف اراضی و ساخت و سازهای غیرمجاز در این مناطق چه از نظر اقتصادی و چه از نظر مسائل اجتماعی و سیاسی و حقوق شهروندی اهمیت زیادی برای کشور داشته و این امر با جدیت پی گیری خواهد شد و هم‌اکنون نیز در استان به صورت هماهنگ و یکپارچه با سازمان ملی زمین و مسکن اراضی ملی و دولتی توسط نرم افزارهای الکترونیکی لحظه‌ای رسد خواهند شد.

لازم به ذکر است امسال بالغ بر ۳۰ هزار مترمربع از اراضی ملی و دولتی استان رفع تصرف شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اراضی - استان - شهرسازی - دولتی - ایلام - اداره - حفاظت - جلوگیری - سودجو - امسال - اقدام - خوشبختانه - قضایی - تشکیل - هماهنگی - دستگاه -

مطالب مرتبط با : کسب رتبه اول کشور در خصوص جلوگیری از تعرض و رفع تصرف اراضی ملی و دولتی
نظر شما در مورد : کسب رتبه اول کشور در خصوص جلوگیری از تعرض و رفع تصرف اراضی ملی و دولتی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها