مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9520 -تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 -ساعت : 17:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تکمیل تمام واحدهای مسکن مهر تا شش ماه آینده

۱۷ فروند هواپیما در آسمان های ایران؛

تکمیل تمام واحدهای مسکن مهر تا شش ماه آینده

مازندشورا: محمدباقر نوبخت با تاكيد بر اين نكته كه دولت مسکن مهر را نمی‌سازد، بلکه آن را تکمیل می‌کند گفت: دولت قرار است هزار میلیارد تومان برای تأسیسات واحدهای مسکن مهر پرداخت کند

مازندشورا: «محمدباقر نوبخت» در نشست خبری در نمایشگاه مطبوعات گفت: باید به فضایی که دقیقا قبل از تحریم داشتیم برگردیم و از طرفی برخی بانکها با موانع مواجه هستند و نگرانی هایی مطرح است ولی دولت تلاش دارد طرفهای خارجی را موظف کند تا نه تنها به تعهدات برجام عمل کنند، بلکه علامت منفی هم به بنگاه های اقتصادی ندهند که نگرانی برای ورود به عرصه اقتصادی ایران به وجود آورند.

سخنگوی دولت در پاسخ به اینکه گفته شده ایران از طریق یک شرکت لیزینگ اقدام به خرید ۱۷ فروند هواپیما خواهد کرد، گفت: این اقدام تنها از طریق یک لیزینگ نیست، بلکه چندین شرکت شرایط خود را اعلام کرده اند و بر اساس نرخ سود و تملک و نوع اقساط جمهوری اسلامی ایران است که انتخاب خواهد کرد و کارها در حال انجام است که در صورت قطعی شدن، خبر اولین ورود هواپیما به فرودگاه مهرآباد یا امام خمینی(ره) را اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد آخرین تمهیدات دولت برای رفع مشکل مسکن مهر گفت: دولت مسکن مهر را نمی‌سازد، بلکه موظف است تسهیلات لازم برای بخش تعاونی‌ها و بخش خصوصی برای اتمام پروژه مسکن مهر فراهم کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تصریح کرد: دولت تلاش دارد با توجه به افزایش قیمت‌ها سقف وام را متناسب با آن افزایش دهد و از سوی دیگر قسمتی از قیمت تمام‌شده را که باری بر دوش متقاضیان است، بردارد.

نوبخت در پایان خاطرنشان کرد: دولت قرار است هزار میلیارد تومان برای تأسیسات واحدهای مسکن مهر پرداخت کند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هواپیما - لیزینگ - اقتصادی - اقدام - اعلام - افزایش - نگرانی - نوبخت - تأسیسات - تومان - واحدهای - فروند - سخنگوی - پرداخت -

مطالب مرتبط با : تکمیل تمام واحدهای مسکن مهر تا شش ماه آینده
نظر شما در مورد : تکمیل تمام واحدهای مسکن مهر تا شش ماه آینده

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها