مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9534 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 -ساعت : 00:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهرداری آمل سازمان سرمایه‌گذاری ایجاد می‌کند

نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهر آمل:

شهرداری آمل سازمان سرمایه‌گذاری ایجاد می‌کند

مازندشورا: سازمان سرمایه‌گذاری برای جذب مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در نظر گرفته شد و در بخشی از فعالیت‌های خود با اجاره و واگذاری مشارکتی پروژه‌ها به صورت 99 ساله و یا دیگر موارد با تهیه زمین، پروانه فعالیت و قدرالسهم، مکان‌های لازم به فرد سرمایه‌گذار اختصاص می‌باید تا در زمان مشخص بهره‌برداری شود

مازندشورا: خسرو ابراهیم‌زاده سه‌شنبه‌‌شب در نشست علنی شورای اسلامی شهر آمل که با حضور اعضای هیأت رئیسه هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: شورانشینان برای توسعه و آبادانی شهر تلاش دارند و باید در این مسیر گام‌های بیشتری برداشته شود.

وی افزود: معلولان جمعیت زیادی از همشهریان را تشکیل می‌دهد و باید به آنها توجه شود.

نائب‌رئیس شورای اسلامی شهر آمل با اعلام اینکه تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان شهرداری سال‌های زیادی در لیگ برتر توپ می‌زند، تصریح کرد: این تیم تاکنون افتخارات زیادی را از آن خود کرده است و امسال بار دیگر در این میدان حاضر می‌شود.

*حمایت شهرداری آمل از تیم لیگ برتری بسکتبال با ویلچر

این مسؤول خاطرنشان کرد: لیگ برتر بسکتبال با ویلچر امسال نیز برخلاف سال‌های گذشته به صورت متمرکز دنبال نمی‌شود و بازی‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر دوره‌ای نیست بلکه تیم‌ها به صورت رفت و برگشت در مرحله مقدماتی با یکدیگر دیدار می‌کنند.

ابراهیم‌زاده بیان کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری از تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری حمایت دارند هر چند در بخش والیبال نشسته معلولان مردان این شهرستان در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور برای نخستین بار تیمداری می‌کنند و قرعه‌کشی این مسابقات نیز انجام شد.

وی با اشاره به ایجاد سازمان فرهنگی و ورزشی به همراه سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری در شهر آمل، خاطرنشان کرد: سازمان سرمایه‌گذاری برای جذب مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در نظر گرفته شد و در بخشی از فعالیت‌های خود با اجاره و واگذاری مشارکتی پروژه‌ها به صورت 99 ساله و یا دیگر موارد با تهیه زمین، پروانه فعالیت و قدرالسهم، مکان‌های لازم به فرد سرمایه‌گذار اختصاص می‌باید تا در زمان مشخص بهره‌برداری شود.

*وجود 17 هزار معلول در آمل

ابراهیم‌زاده یادآور شد: باید معلولان را از کنج خانه‌ها به اجتماع وارد کرد و فعل خواستن بین معلولان صرف شده تا توانستن در آنها تقویت شود.

وی گفت: وجود 17 هزار معلول در آمل در کنار خود باعث می‌شود تا 50 هزار نفر از جمعیت شهرستان به عنوان خانواده این افراد درگیر مشکلات‌شان باشند.

نائب‌رئیس شورای اسلامی شهر آمل با اعلام اینکه پارک ویژه جانبازان و معلولان توسط همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر ایجاد می‌شود، اظهار کرد: این مکان با رویکرد فرهنگی و ورزشی احداث می‌شود.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معلولان - شهرداری - شورای - اسلامی - بسکتبال - ویلچر - سرمایه‌گذاری - شهرستان - زیادی - ایجاد - جانبازان - ابراهیم‌زاده - خاطرنشان - حمایت - فرهنگی - ورزشی - معلول - امسال - سال‌های - اعلام - نائب‌رئیس - اینکه - اظهار - دارند - جمعیت -

نظر شما در مورد : شهرداری آمل سازمان سرمایه‌گذاری ایجاد می‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها