مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9590 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 -ساعت : 16:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛

حمل و نقل رایگان با اتوبوس در خاک عراق

مازندشورا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه جابه‌جای زائران اربعین در سه مسیر اصلی خاک عراق بر عهده شهرداری تهران است گفت: سرویس دهی زائران در بحث حمل و نقل با اتوبوس در خاک عراق به صورت رایگان است.

مازندشورا:

بلدیه| مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به فرا رسیدن اربعین حسینی گفت: تمامجابه‌جای زائران اربعین در سه مسیر اصلی خاک عراق  بر عهده شهرداری تهران است که از مرز تا داخل خاک این کشور صورت می‌گیرد.
حسینی با اشاره به این که سرویس دهی به زائران به صورت رایگان صورت می‌گیرد تصریح کرد: با توجه به اینکه پیک ترافیک در اربعین در تهران کاهش پیدا می‌کند و همچنین استفاده از ظرفیت ناوگان اتوبوس رانی کل کشور مشکلی در تهران در جابجای پیش نمی‌آید.
وی با توجه به اینکه حجم زیادی از مردم از مترو برای جابه‌جایی استفاده می‌کنند اظهار کرد: با تاکید شهردار تهران و اعضای شورای شهر تصمیم بر این شد که از دولت درخواست کنیم که به جای کل مطالباتی که به شهرداری دارد، در تهیه ۲۰۰۰ واگن مورد نیاز کمک کنند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران  با اشاره به اینکه طراحی واگن مترو برای هر خط متفاوت است گفت: با خرید از  شرکت واگن سازی تهران که جزو بهترین شرکت های منطقه است سعی داریم این مجموعه را تقویت کنیم.
حسینی تصریح کرد: هدفمان از احداث ایستگاه های جدید مترو، برگزاری مراسم افتتاح نیست، بلکه فراهم آوردن فرصت و ظرفیتی تازه است و گشایش هر ایستگاه جدید، گشودن گره ای از مسائل و مشکلات شهر و شهروندان و ایجاد گشایشی تازه برای سرعت و سهولت در آمد و شد مردم است.
گفتنی است؛ قالیباف شهردار تهران درباره بدهکاری دولت به شهرداری می گوید: دولت  ۶۰۰۰ میلیاردی تومان به  شهرداری تهران بدهکار است که در صورت کمک دولت پرونده متروی تهران ظرف ۲۰ ماهه بسته می‌شود. 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شهرداری - حسینی - اینکه - اشاره - ترافیک - ایستگاه - معاون -

نظر شما در مورد : حمل و نقل رایگان با اتوبوس در خاک عراق

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها