استقبال از افتخارآفرینان پرورش ‎اندام و بادی‌کلاسیک در محمودآباد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت : 18:21

کد مطلب: 9599 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور مسؤولان و مردم صورت گرفت

استقبال از افتخارآفرینان پرورش ‎اندام و بادی‌کلاسیک در محمودآباد

مازندشورا: مراسم استقبال از ورزشکاران افتخارآفرین پرورش‌ اندام و بادی‌کلاسیک که موفق به کسب دو نشان نقره برای کشور در مسابقات جهانی شدند با حضور مسؤولان در محمودآباد برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از محمودآباد، مراسم استقبال از قهرمانان رشته پرورش اندام و بادی‌کلاسیک محمودآباد که در مسابقات جهانی اسپانیا افتخارآفرینی کردند، عصر امروز برگزار شد.

در این مراسم که در مجموعه ورزشی شهید بهشتی شهرستان محمودآباد برگزار شد، مسعود یوسفی سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد، فرماندار محمودآباد، ابوالقاسم عباسی معاون اداره‌کل ورزش و جوانان استان و رؤسای هیأت‌های ورزشی شهرستان از قهرمانان محمودآبادی استقبال کردند.

در این مراسم که خانواده‌های ورزشکاران و مردم ورزش‎دوست محمودآباد حضور داشتند با اهدای گل از افتخارآفرینان استقبال شد.

ورزشکاران رشته پرورش اندام و بادی‌کلاسیک شهرستان در روزهای گذشته در مسابقات جهانی شرکت کرده که در همین راستا حسام خسروی مدال نقره دسته قدی 180+ بادی کلاسیک را کسب کرده است.

همچنین ورزشکار دیگر این شهرستان حسن خسروی که به مرد نقره‌ای ایران لقب گرفته در وزن 100 کیلوگرم رشته پرورش اندام در مسابقات جهانی اسپانیا به مدال نقره این رقابت‌ها دست یافت.

به گزارش فارس، تیم ملی ایران در هر دو رشته قهرمانی جهان را کسب کرد.

انتهای پیام/86038/آ ۱۰/


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #محمودآباد #استقبال #پرورش #شهرستان #مسابقات #جهانی #اندام #بادی‌کلاسیک #مراسم #ورزشکاران #جوانان #خسروی #افتخارآفرینان #برگزار #گزارش #اسپانیا #قهرمانان #ورزشی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : استقبال از افتخارآفرینان پرورش ‎اندام و بادی‌کلاسیک در محمودآباد

*

*