مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 9609 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 -ساعت : 23:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برخورداری 88.3 درصد از روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی/ سرمایه‌گذاری 300 میلیارد تومانی در حوزه گازرسانی

استاندار مازندران خبر داد:

برخورداری 88.3 درصد از روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی/ سرمایه‌گذاری 300 میلیارد تومانی در حوزه گازرسانی

مازندشورا: استاندار مازندران با اعلام اینکه در این استان و در روستاهای جلگه‌ای هیچ روستایی بدون گاز طبیعی وجود ندارد، خاطر‌نشان کرد: در حال حاضر 88.3 درصد از روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و تأخیر در سایر روستاها به‌دلیل صعب‌العبور بودن است

مازندشورا: ربیع فلاح امشب در مراسم گازرسانی به روستاهای دهستان بیرون‌بشم مرزن‌آباد با اشاره به اینکه روستاها به‌‌عنوان کانون تولید است، اظهار کرد: روستائیان تولیدکننده مواد غذایی و اساسی کشور هستند.

وی با تأکید بر اینکه توجه به روستاها و مناطق محروم از سیاست‌های دولت است، افزود: در دولت تدبیر و امید به این امر توجه شد و خدمات ویژه‌‌ای در اختیار روستائیان قرار گرفته است.

 استاندار مازندران با اعلام اینکه در این استان و در روستاهای جلگه‌ای هیچ روستایی بدون گاز طبیعی وجود ندارد، خاطر‌نشان کرد: در حال حاضر 88.3 درصد از روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و تأخیر در سایر روستاها به‌دلیل صعب‌العبور بودن است.

وی برخورداری از امکانات و شرایط مناسب را حق همه مردم برشمرد و اظهار کرد: در این دولت بیش از 300 میلیارد تومان در مازندران در زمینه گازرسانی سرمایه‌گذاری شده است.

فلاح با اشاره به اینکه مازندران یکی از استان‌های پیشرو در تمام زمینه‌های انقلاب بود، خطر‌نشان کرد: در ادامه جریان انقلابی مازندرانی‌‌ها در دفاع از حرم نیز پیشتاز هستند بنابراین حق این مردم است که استفاده از خدمات زیربنایی برای آنها فراهم شود.

وی با تأکید بر اینکه روستاها نباید به‌دلیل قرار گرفتن در دوردست از خدمات بی‌بهره بمانند، تصریح کرد: باید زمینه ایجاد امکانات لازم در این مناطق در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی به‌وجود بیاید.

استاندار مازندران با اعلام اینکه در دولت تدبیر و امید اعتبارات تخصیص‌یافته به دهیاری‌ها به چهار برابر سال‌های قبل می‌رسد، افزود: در مدت سه‌سال در زمینه راه‌های روستایی یک‌هزار کیلومتر کار آسفالت انجام شد و مشارکت مردم نیز زیاد بود.

وی با تأکید بر اینکه باید زیرساخت‌های استان مازندران در زمینه‌های مختلف شناسایی شود، یادآور شد: در طرح تحول سلامت تمام روستاها از این نعمت برخوردار شدند چرا که ما اعتقاد داریم این خدمات حق روستائیان است.

فلاح با اعلام اینکه در این دولت سعی شد توازن بین مرکز، شرق و غرب استان حفظ شود، خاطر‌نشان کرد: امروز در غرب مازندران مانند گذشته خدمات خوبی صورت گرفت و در سال‌های اخیر که افتتاح طرح‌ها را داشتیم بیانگر این است که این پروژه‌ها قابل مقایسه با گذشته نیست.

استاندار مازندران در پایان با اشاره به اینکه سند توسعه گاز استان شاید در روستاهای بالادست امکان‌پذیر نباشد، گفت: در این‌باره برای برخی از روستاها باید بسته‌های خاص تعریف شود تا در کوتاه‌مدت گاز به‌تمام مناطق برسد.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - اینکه - روستاها - خدمات - استان - روستاهای - مناطق - استاندار - زمینه - اعلام - تأکید - روستائیان - اشاره - گازرسانی - امکانات - به‌دلیل - گذشته - سال‌های - زمینه‌های - برخوردار - مختلف - تدبیر - میلیارد - سرمایه‌گذاری - اظهار - افزود - طبیعی - روستایی - خاطر‌نشان -

نظر شما در مورد : برخورداری 88.3 درصد از روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی/ سرمایه‌گذاری 300 میلیارد تومانی در حوزه گازرسانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها